БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist-maceodnia.com        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
     
  Сите Bespeco Производи во Понудата на АРТИСТ СИТСТЕМС  
     
  Вкупно Производи: 44  
.
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco BAG461KB
Bespeco najlonska torba za klavijaturu 5 oktava (61 dirka), sa džepovima, ojačana i postavljena. Odlična zaštita za Vaš instrument.
ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Торби и Футроли > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
BESPECO BAG461KB KEYBOARD BAG 61
Keyboard Gig Bag
ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Торби и Футроли > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco F.15 Electric Guitar Hanger

ЦЕНА: 450 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco GM4018
Professional condenser supercardioid gooseneck microphone table with on/off lead switch and 5mt cable XLR/Jack 6,3mm. Include a sponge windscreen which protects the capsule from wind sources. Powered by 2xAAA 1,5V batteries.
ЦЕНА: 2.100 ДЕН
 
Kатегорија: Микрофони > Избор по Конструкција > Кондезаторски со Мала Мембрана > Bespeco
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Микрофони > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco KANGA05
Univerzalni stalak za pet gitara sa gumenim oblogama čuvaće vaše ljubimice na svirci , studiju ili kod kuće.
ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco KS12
Heavy-duty professional keyboard stand made of steel, tubes Ø 30mm.
ЦЕНА: 3.500 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco LL100
Led lampa za muzičke stalke sa 10 super svijetlih LEDerica, podesive na dva nivoa svjetline.
ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco MT200
Metronome and tuner for Guitar, Bass, Violin and Ukulele with "chromatic" function. Tone and semi tone generator, A4 calibration from 410 to 490 Hz. Powered with 2 x AAA batteries included. External clip microphone included.
ЦЕНА: 1.600 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Штимери > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco MT50 Clip Tuner
Clip tuner for Guitar, Bass, Violin and Ukulele with "chromatic" function.
ЦЕНА: 900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Штимери > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco PN90XLN Speaker Stand
BESPECO PN90XLN Pneumatic speaker stand with aluminium tube structure 35 x 1,5 mm and steel legs 35 x 1,2 mm.
ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco PS50
PS50 is a power supply with 5 outputs that may feed other 5 guitar pedals or any other instrument. Current is stabilized at 9 Volt and max current is 1A. The circuit is protected by an internal fuse. The PS50 is equipped with 5 connecting cables.
ЦЕНА: 5.100 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco PT600FM Microphone Cable 6m
Assembled microphone cable realized with metal cannon and shielded 7 mm. cable. Available in black. Length mt. 6.
ЦЕНА: 1.400 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco PYMAC600 XLRF-TS
Assembled microphone cable realized with rubber mono jack, metal female cannon and shielded 5 mm. cable. Available in the colors black, red and blue. Length mt. 6.

ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco RCJJ200 2rca-2TS
Assembled audio cable with two RCA connectors and two mono metal jacks gold tip. Flat shielded cable. Length mt. 2. Available in black.
ЦЕНА: 650 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SG40 Drum Stool
Screw adjustable chrome metal bench. Round padded cushion.
ЦЕНА: 6.400 ДЕН
 
Kатегорија: Тапани и Перкусии > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SH150 Guitar Stand
Universal guitar stand. Support arms covered with natural rubber. Once opened the stand is blocked through a safety system. Black color.
ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SH200 Music Stand
Professional music stand made of steel. Easy height adjustment and sturdy pierced board. Inclusive of carry bag. Black color.
ЦЕНА: 1.800 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SH700 Guitar Stand
Univerzalni stalak za gitaru sa podešavanjem visine. Donji oslonci i gornji oslonac za vrat obloženi gumom. Osigurač protiv pada.
ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SH80N x2 SPEAKER STAND w BAG
Pair of speaker stands. Metal safety pin for the height adjustment. Made of steel and inclusive of carry bag. Black color.
ЦЕНА: 3.800 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SK102/4P Female Speaker Connector
4 pole female speaker connector. Plastic body, security block system and rubber cable guide.
ЦЕНА: 200 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SL2R180 1,8m
Bespeco 2 1/4" Mono Jack to 2 RCA Interlink Cable (Black/Orange)
ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SL2R300 3m
Bespeco 2 RCA Male to 2 RCA Male Audio Cable (Black/Orange, 6')
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLFM300 Microphone Cable 3m
Микрофонски кабел.
ЦЕНА: 450 ДЕН
 
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLFM450 Silos 4.5m
Professional Microphone Cable realized with moulded cannon connectors and 6 mm. shielded cable.

ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLFM600 Silos 6m
Bespeco SLFM600 Silos Series XLR-XLR Pro Microphone Cable
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLFM900 Silos 9m
Bespeco SLFM900 Silos Series XLR-XLR Pro Microphone Cable
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLJF600
Jack Mono / XLR 3 Pole Female 6m
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLJJ300 Instrument Cable
Silos Series Professional Instrument Cable 300cm, Mono Straight Jack to Mono Straight Jack.
ЦЕНА: 350 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLJJ600 Instrument Cable 6m
Silos Series Professional Instrument Cable 6m, Mono Straight Jack to Mono Straight Jack.
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLJM600 6m
Bespeco SLJM600 Jack Mono / XLR 3 Pole Male (6 mtr)
ЦЕНА: 600 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLSM600
Bespeco SLSM600 Jack Stereo / XLR 3 Pole Male (6 Mtr)
ЦЕНА: 750 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLY2JR180
Bespeco 2 1/4" Mono Jack to 2 RCA Interlink Cable (Black/Orange, 15')
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLY2JR300 2pin/2jack mono cable 3m
Аудио кабли за поврзување на музички уреди и инструменти.
ЦЕНА: 750 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco SLYMSR180 Audio Cable 1,8m
Аудио кабел.
ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Останата опрема и аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Bespeco
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco TE2072
Profesionalni kapodaster izrađen od aluminija, sa ergonomskom drškom.
ЦЕНА: 600 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco TT450 4.5m
The TT450 is an assembled instrument cable with 6,3 mm mono metal jack, cable diameter 7 mm. Available black color. Length mt. 4,5.
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco TT600P 6m
Assembled instrument cable with 6,3 mm mono metal jack and 6,3 mm mono metal jack 90°, cable diameter 7 mm. Available black color. Length mt. 6.
ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
BESPECO VM 12

ЦЕНА: 1.900 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Педали > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
BESPECO VM 14

ЦЕНА: 2.300 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Педали > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco VM14L Volume Pedal
Keyboard stereo volume pedal, with two independent inputs and outputs.
ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Педали > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco VM18L Keyboard Expression pedal
Expression volume pedal like the VM16L but with the addition of a polarity switch (inversion) making it universally compatible with most makes of popular keyboards.
ЦЕНА: 1.400 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Педали > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco VM19L Expression Volume Pedal (polarity switch)
ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

Expression volume pedal like the VM16L but with the addition of a polarity switch (inversion) making it universally compatible with most makes of popular keyboards. Furthermore, it is equipped with a potentiometer for the minimum volume regulation. Jack socket output.

ЦЕНА: 1.500 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Педали > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco VM24 sustain pedal
The VM24 is a non latching footswitch (sustain type). It is fitted with a polarity switch for compatibility with many applications. The connection is made when pressing, and released when de-pressing the pedal (momentary) This pedal is complete with a fitted cable and jack plug.
ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Педали > Bespeco
 
 
  Kliknite za više informacija     Bespeco
Bespeco XLR3FXN 3 Pole Female XLR
Profesionalni ženski 3-polni "cannon" XLR priključak. Crno metalno tijelo, sistem za pričvršćivanje priključka i gumeni dio za kabel.
ЦЕНА: 100 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Bespeco
 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Bespeco   
.
  Bespeco KANGA05  
  Bespeco KANGA05  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Bespeco  
.
  Bespeco VM18L Keyboard Expression pedal  
  Bespeco VM18L Keyboard Expression pedal  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Bespeco  
.
  Bespeco LL100  
  Bespeco SLFM900 Silos 9m  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Bespeco  
.
  Bespeco SLFM900 Silos 9m  
  Bespeco SLFM900 Silos 9m  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Bespeco  
.
  Bespeco TT450 4.5m  
  Bespeco TT450 4.5m  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Bespeco  
.
  Bespeco BAG461KB  
  Bespeco BAG461KB  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Bespeco  
.
  Bespeco SLSM600  
  Bespeco SLSM600  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Bespeco  
.
  Bespeco SLFM600 Silos 6m  
  Bespeco SLFM600 Silos 6m  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
 
По бр. на артикли:
 
 

1 .Behringer (215)

 
Behringer
 

2 .Gewa (171)

 
Gewa
 

3 .Peavey (115)

 
Peavey
 

4 .Shure (109)

 
Shure
 

5 .TC Electronic (91)

 
TC Electronic
 

6 .American DJ (91)

 
American DJ
 

7 .Konig & Meyer (86)

 
Konig & Meyer
 

8 .Rode (82)

 
Rode
 

9 .Paiste (78)

 
Paiste
 

10 .Washburn (66)

 
Washburn
 

11 .Allen&Heath (63)

 
Allen&Heath
 

12 .Electro-Harmonix (60)

 
Electro-Harmonix
 

13 .Ernie Ball (52)

 
Ernie Ball
 

14 .HK Audio (52)

 
HK Audio
 

15 .SPL (51)

 
SPL
     
 
По посетеност:
 
 

1 .Behringer (2356932)

 
Behringer
 

2 .Shure (1360859)

 
Shure
 

3 .Peavey (956881)

 
Peavey
 

4 .Gewa (920419)

 
Gewa
 

5 .Rode (859736)

 
Rode
 

6 .American DJ (759618)

 
American DJ
 

7 .TC Electronic (743603)

 
TC Electronic
 

8 .Alesis (597676)

 
Alesis
 

9 .Audio-Technica (587988)

 
Audio-Technica
 

10 .Konig & Meyer (572598)

 
Konig & Meyer
 

11 .Washburn (520878)

 
Washburn
 

12 .Akai (476107)

 
Akai
 

13 .Allen&Heath (445796)

 
Allen&Heath
 

14 .M-Audio (445702)

 
M-Audio
 

15 .HK Audio (364166)

 
HK Audio
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти