БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist-maceodnia.com        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
     
  Сите American DJ Производи во Понудата на АРТИСТ СИТСТЕМС  
     
  Вкупно Производи: 91  
.
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
Amarican DJ Galaxian 3D
Ovaj nevjerovatni laser obasuće vas na bini ili masu u klubu snopovima zelenog i crvenog svjetla.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Fog Juice 2 Medium 5l
Fog - Juice 2 Medium, punjenje za Dimne mašine
ЦЕНА: 1.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AMERICAN DJ 2XLR F / 2JACK Stereo 3m cable
Adapter cable 2x XLR female to 2x jack stereo 3m
ЦЕНА: 600 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ 3 pin 15 meter DMX Cable
3-pin, 15 meters long DMX cable to interconnect your DMX capable lights and DMX controller
ЦЕНА: 1.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ 3 pin 3 meter DMX Cable
3-pin, 3 meters long DMX cable to interconnect your DMX capable lights and DMX controller
ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ 3-Pin 10 meter DMX Cable
3-pin, 10 meters long DMX cable to interconnect your DMX capable lights and DMX controller
ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Atmospheric RG LED
The American DJ Atmospheric RG LED Laser Effect Light creates a psychedelic atmospheric effect from unique web type red and green laser patterns and a dark blue LED wash all built into one case.
ЦЕНА: 16.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ BOX-2 adapter for lights&bars,

ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Bubble Blast
Mašina za mjehuriće s dvostrukim ventilatorom
za produkciju mjehurića. Daje 100 mjehurića po minuti. Ima vremensku kontrolu i vrlo jednostavna za korištenje i transport.

ЦЕНА: 17.300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Дим Машини > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Дим Машини > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Bubble Juice 5l
Make your party bubble up with the right juice.
ЦЕНА: 1.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AMERICAN DJ BUBBLE TRON GO
The ADJ Bubbletron Go is a battery powered portable and lightweight bubble machine. It has a lightweight yet durable housing and includes a wireless On/Off remote. Bubbletron Go is great for bands, mobile entertainers, clubs, bars and small to medium size stages.
ЦЕНА: 10.500 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ CL-075 Clamp
Standard 50mm pipe clamp with truss protection clip
ЦЕНА: 300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Cleaning Fluid 250ml
Течност за чистење на машини за чад
ЦЕНА: 400 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Color Burst 8 DMX
The American DJ Color Burst 8 DMX Color Wash LED Light (120VAC) is an easy-to-use LED color wash with 8 color banks. It's made up of 280 LEDs (70 red, 70 blue, 70 green 70 amber LEDs), and has 3 DMX channels. It has built-in chase programs, 0-100% dimming, Sound Active, DMX and Master/Slave modes, a 4-button LED menu, and it includes a hanging bracket for mounting options.
ЦЕНА: 8.400 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Декоративни Светла > За Внатрешна Употреба > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Wash > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Color-250D
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 9.300,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.999,oo ден


ЦЕНА: 9.300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ DMX Cable 30m
American DJ DMX Cable (110 Ohm, 3 pin, 30 meter)
ЦЕНА: 2.300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Dual GEM LED
LED efekat s dvostrukom lećom Moonflower i crveno, zeleno i blavo obojenim svjetlosnim zrakama jekog izlaza - jačine kao 250 Watti halogena lampa.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ DYNOFOG 1000
Dimna mašina snage 1000W.
ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Дим Машини > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Дим Машини > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ EMERALD BEAM LASER
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 27.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
10.000,oo ден


Creates multiple flat and solid beams that move to the beat of the music

ЦЕНА: 27.800 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ EZ Bubbles II
The American DJ EZ Bubbles II in the perfect solution for anyone that wants to create a fun or artistic effect on stage or at a performance.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Flash Shot DMX
Bijeli LED Strobe s 234 LEDa.
ЦЕНА: 4.850 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Fog Juice 1 Light 5l
Fog - Juice Light 5 litara, punjenje za Dimne mašine
ЦЕНА: 1.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Fog Juice 3 Heavy 5l
Fog - Juice 3 Heavy 5 litara, punjenje za Dimne mašine
ЦЕНА: 1.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ fog machine cleaning fluid 250mL
Fluid za čišćenje standardnih dimnih mašina.
ЦЕНА: 400 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Fog Scent
Mirisi za dodatak dimu:

TROPICAL, STRAWBERRY, LEMON, VANILLA, RUM, MUSK, PEACH, AND APPLE

ЦЕНА: 350 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AMERICAN DJ FOG SCENT COCONUT 20ML
Flavor "coconut" for smoke liquid, 20 ml.
ЦЕНА: 350 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Fog Storm 700
700W profesionalna dim mašina sa visokim izlazom i daljinskim
ЦЕНА: 4.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Театарски Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Дим Машини > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Дим Машини > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ FOGSTORM 1200HD
American DJ Professional fog machine !
ЦЕНА: 8.300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Дим Машини > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Дим Машини > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Fogstorm 1700HD
Profesionalna dim mašina 1,700W jakog izlaza.
ЦЕНА: 16.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Дим Машини > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Дим Машини > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Galaxian
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 15.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
12.900,oo ден

Perfektan laser za male, srednje ili veće klubove s crvenim i zelenim zrakama. Zvučno aktivan. Kreira animirane uzorke po zidu, podu ili stropu. Vrlo efektan samostalno ili u kombinaciji s maglom. Preko 500 zraka lasera!

ЦЕНА: 15.800 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ General Electric PAR36
PAR lamps provide a robust and flexible design solution for a wide range of applications. Choice of PAR36, PAR46, PAR56 or PAR64
ЦЕНА: 300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ General Electrics CSD-250

ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ GOBO Projector Led
There’s no better way for DJs, clubs, retailers and event organizers to create a potent image than with the new Gobo Projector LED from American DJ.
ЦЕНА: 8.500 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ H2O DMX Pro
The American DJ H2O DMX Pro Water Simulating Lighting Effect creates a stunning and realistic simulated water effect on floors walls and other surfaces.
ЦЕНА: 19.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ H2O LED

ЦЕНА: 9.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Hypnotic RGB
The Amercian DJ Hypnotic RGB is a powerful laser lighting effect designed to create stunningly sweeping, web-type laser effects on dance floors, stages, live venues, performances and more.
ЦЕНА: 27.600 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Jelly Par Profile System
The American DJ Jelly Par Profile is part of the popular ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
17.600,oo ден

НОВА ЦЕНА :
15.900,oo ден


РАСПРОДАДЕНО

“Jelly Series,” featuring a glowing transparent housing. The Jelly Par Profile is a compact, low profile Wash Fixture designed to bring color and excitement to any party–great for uplighting, stage lighting or color washing a room.

ЦЕНА: 17.600 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LED Beacon Blue
High tech policijsko svjetlo s LED žaruljama.
ЦЕНА: 1.600 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LED Beacon Red
High tech policijsko svjetlo s LED žaruljama.
ЦЕНА: 1.600 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LED Messenger
Hit za slijedeći party! Kreira svijetleće natpise po zidu, podu, stropu. Jednostavno editiranje pomoću tipkovnice (ps2). 192 LED žarulje jakog izlaza. Jačina svjetlosti kao kod 400-Wattne halogene lampe.
ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Театарски Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Декоративни Светла > За Внатрешна Употреба > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LED Par 56 Plus Short Black
LED reflektor s RGB miješanjem boja. Ima ugrađen DMX 512 protokol i zvučno je aktivan.
ЦЕНА: 4.000 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LED PAR 64 PLUS short black
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 4.200,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.500,oo ден


ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LED PAR 64 PRO 1/4W black
Vrlo jaki L.E.D. Par reflektor s RGB kolor miksanjem boja. Crne boje.
ЦЕНА: 7.600 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LED PAR 64 PRO 1/4W polished

ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Студиски Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LED PAR 64 PRO 1/4W white
RGB kolor mixing Par 64 s 181 sjajnim 10mm LED lampama (36 crevnih, 85 zelenih, & 60 plavih). 2 DMX načina rada...
ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Light Bridge one extension
Dodatna ekstenzija za Dura Truss System dužine 1,5 metara.
ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Truss Системи и Држачи > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Light Bridge One Truss system
Why tempt fate? Sure you could mount those expensive lights on anything, but wouldn't you be more comfortable with a Light Bridge System by ADJ? After all, it's not just any lighting stand that can support up to 300 lbs. without flexing or bowing.
ЦЕНА: 18.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Truss Системи и Држачи > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LTS-15S PRO plus T-Bar
Stalak za rasvjetu plus T-Bar nosač rasvjetnih tijela.
ЦЕНА: 3.400 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Truss Системи и Држачи > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LTS-50T
100% prijenosni truss sistem s brojnim mogućnostima.
ЦЕНА: 11.500 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Truss Системи и Држачи > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LTS-50T Beam
Opcionalni produžetak dužine 1,5m za LTS-50T sistem.
ЦЕНА: 2.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Truss Системи и Држачи > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ LTS6
Stalak za rasvjetu nevjerovatno niske cijene i zadovoljavajućih karakteristika.
ЦЕНА: 2.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Truss Системи и Држачи > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Master Blaster
700W dimna mašina
ЦЕНА: 13.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Дим Машини > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Дим Машини > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ MBS-300CW Mirrorballset
Disco kugla 30 cm s svim potrebnim priborom.
ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Светлосни Тела > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ MC-1
Lulica za mikrofon
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Studio & Recording > Микрофони > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American DJ
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ MC-2
Lulica za mikrofon
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Studio & Recording > Микрофони > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American DJ
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AMERICAN DJ MEGA BAR 50RGB RC
The Mega Bar 50RGB RC is a high quality high feature Professional Lighting bar from American DJ. With RGB color mixing this 22 inch Light bar gives any venue great lighting. "Daisy Chain" units and control them remotely with the Mega Bar 50RGB RC by American DJ.

ЦЕНА: 7.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Театарски Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Декоративни Светла > За Надворешна Употреба > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Mega Par Profile System
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
17.600,oo ден

НОВА ЦЕНА :
15.900,oo ден


РАСПРОДАДЕНО

The ADJ Mega Par Profile is a compact, low profile par designed for uplighting, stage lighting and will bring color and excitement to any party. This Par is intelligently designed so that it may sit directly on the ground or inside truss without the hanging bracket because the power & DMX Ins and Outs sit on the side of the fixture, not on the rear.

ЦЕНА: 17.600 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Mega TRIPAR Profile
The ADJ Mega Tripar Profile is a compact, low profile par designed for uplighting and stage lighting, and will bring color and excitement to any party.
ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Micro Galaxian
Get the party started with the Micro Galaxian laser light from American DJ. This light is so portable that it fits in your hand--but don't let that fool you. The Micro Galaxian produces more than 200 red and green laser beams.
ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ MICRO ROYAL GALAXIAN
The Micro Galaxian from ADJ creates cool and tantalizing laser effects in red and blue while at the same time being lightweight, portable, and energy efficient. Perfect for the at DJ at home or on the road, or if you're looking to add to the ambiance of your bar or night club.
ЦЕНА: 13.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Декоративни Светла > За Внатрешна Употреба > American DJ
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Mirror Ball Motor
Motor za disco kuglu 20cm
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Mirrorball
Quality mirrorballs with real glass mirrors.
The sizes >30cm have an safety hook.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Mirrorball 50cm
MIRRORBALL, 50CM WITH SAFETY POINT
ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Декоративни Светла > За Внатрешна Употреба > American DJ
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Mirrorballmotor 40cm
Motor za veliku disco kuglu - 1,5U/min (40cm/4kg) s sigurnosnim motorom.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Mister Kool
Mašina za proizvodnju suhog leda.
ЦЕНА: 8.300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Театарски Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Дим Машини > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Дим Машини > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ My DMX 2.0
myDMX 2.0 is a new stand alone, software/hardware package from American DJ. Available for Windows and Mac OS X operating systems, programming your light show has never been as easy or flexible to manage.
ЦЕНА: 12.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Контролери > American DJ
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AMERICAN DJ MYDMX 3.0
DMX control software designed to help make programming lightshows easier. myDMX 3.0 is ADJ's latest control software / hardware.
ЦЕНА: 13.800 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Pinspot LED
Vrlo svijetlo 3-Wattno bijelo Pinspot s čak 6-zraka za osvjetljenje disco kuglo. Disco ludilo!!!
ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ PL-1000 pinspot incl. Par36lamp
Pinspot svjetlo namijenjeno osvejtljenju disco kugle.
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Светлосни Тела > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Quad Phase
American DJ's Quad Phase is designed to fill a room and dazzle a crowd with it's 160 razor-sharp beams of light. This technologically advanced moonflower features a homogenized 10W 4-in-1 quad color LED source (RGBW). Offering twice as many majestic colors as a TRI LED, the Quad Phase produces up to thirteen colors in all.
ЦЕНА: 14.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Raylight Par 64

ЦЕНА: 300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Reflex LED
Dvostruka LED ogledala s oštrim crvenim, zelenim i plavim izlaznim zrakama.
ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Remote F Timer FS 1200/1700HD
American DJ F Timer FS-1200, Timer Control for the Fog Storm 1200 /1700, cable length: 10m
ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ REVO 4
LED DMX-512 Moonflower from the popular REVO Series with 256 razor sharp Red, Green, Blue & White Beams
ЦЕНА: 11.800 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Декоративни Светла > За Внатрешна Употреба > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Revo Scan LED
LED DMX-512 svijetlosni skeneri s crvenim, zelenim, plavim i bijelim zrakama.
ЦЕНА: 8.200 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AMERICAN DJ RFC
RF (Radio frequency) wireless remote control compatible with specific ADJ products.
ЦЕНА: 600 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ ROUNDLUX 800W Gx9.5 LL220V
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 55 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
999,oo ден


ЦЕНА: 3.300 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Royal 3D Laser Light
The American DJ Royal 3D features one 30mW green and on 350mW violet blue laser beams that rotate back and forth creating amazing aerial effects on a ceiling or wall or projected onto a crowd. Perfect for small clubs or the entertainer on the go!
ЦЕНА: 29.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Декоративни Светла > За Внатрешна Употреба > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Ласери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ S4A DMX
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 99 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
2.500,oo ден


4 channel strobe controller now with DMX-512 protocol

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Контролери > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Контролери > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ S81 Ministrobe
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 1.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
800,oo ден

The S81 LED is a simple, small LED strobe that is light weight and compact which makes it a great piece for mobile DJ's or stage band lighting effect.

ЦЕНА: 1.500 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ Snow Flurry
Novi stroj koji proizvodi "stvarno realan" snijeg. U kompletu dolazi daljinski kontroler i 1 litra specijalnog snježnog koncentrata.
ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Дим Машини > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Дим Машини > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ SPS-1A
AMERICAN AUDIO SPS-1A aluminijski srebrni stalak za zvučne kutije
ЦЕНА: 2.700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ SPS-1B
AMERICAN AUDIO SPS-1B aluminijski crni stalak za zvučne kutije
ЦЕНА: 1.800 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ UC3 Basic controller
UC3 je jednostavan za upotrebu kontroler kompatibilan s mnogim ADJ fiksturama.
ЦЕНА: 1.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > Контролери > American DJ
Kатегорија: Светла > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ WARP TRI LED
The WARP TRI LED is a modern Gobo Flower with high power LED Light source. It’s 48 beams project 18 different Gobos (Patterns) on floors, ceilings and walls. The WARP TRI LED is a great, affordable and reliable Party effect.
ЦЕНА: 8.100 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Ефекти > American DJ
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
American DJ XLR Microphone Cable
Male to Female XLR Microphone Cable by American DJ.MIC CABLE 5m
ЦЕНА : 600,00 ДЕН
MIC CABLE 10m
ЦЕНА : 800,00 ДЕН
MIC CABLE 3m

ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Микрофони > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Озвучување > Микрофони > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AmericanDJ 2xRCA/2xRCA cable 3m
Pre assembled RCA cable 3m
ЦЕНА: 350 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American DJ
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AmericanDJ Accu Cable 2xXLR Male / 2xJack Male 3m
Accu Cable 3m 2x XLR Male to 2x 6.3mm Mono Jack Audio Cable
ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Теренска Опрема > Останата Опрема > American DJ
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AmericanDJ Accu Cable 2xXLR Male / 2xJack Male 5m
Accu Cable 5m 2x XLR Male to 2x 6.3mm Mono Jack Audio Cable
ЦЕНА: 600 ДЕН
 
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Теренска Опрема > Останата Опрема > American DJ
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AmericanDJ MB1
Useful bag for everybody who has to transport microphone stands.
ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Микрофони > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > American DJ
 
 
  Kliknite za više informacija     American DJ
AmericanDJ Mega TRIPAR Profile PLUS
The ADJ Mega Tripar Profile Plus is a compact, low profile par designed for uplighting and stage lighting, and will bring color and excitement to any party.
ЦЕНА: 5.000 ДЕН
 
Kатегорија: Светла > Концертни Светла > Светлосни Тела > American DJ
Kатегорија: Светла > Декоративни Светла > За Внатрешна Употреба > American DJ
Kатегорија: Светла > Клубски и ДЈ Светла > LED Par > American DJ
 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  American DJ   
.
  American DJ Mister Kool  
  American DJ Mister Kool  
  ПовеќеПовеќе  
.
  American DJ  
.
  American DJ ROUNDLUX 800W Gx9.5 LL220V  
  American DJ ROUNDLUX 800W Gx9.5 LL220V  
  ПовеќеПовеќе  
.
  American DJ  
.
  American DJ Mega TRIPAR Profile  
  American DJ LED Par 56 Plus Short Black  
  ПовеќеПовеќе  
.
  American DJ  
.
  American DJ LED Par 56 Plus Short Black  
  American DJ LED Par 56 Plus Short Black  
  ПовеќеПовеќе  
.
  American DJ  
.
  American DJ Quad Phase  
  American DJ Quad Phase  
  ПовеќеПовеќе  
.
  American DJ  
.
  American DJ Cleaning Fluid 250ml  
  American DJ Cleaning Fluid 250ml  
  ПовеќеПовеќе  
.
  American DJ  
.
  American DJ LED PAR 64 PRO 1/4W black  
  American DJ LED PAR 64 PRO 1/4W black  
  ПовеќеПовеќе  
.
  American DJ  
.
  American DJ WARP TRI LED  
  American DJ WARP TRI LED  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
 
По бр. на артикли:
 
 

1 .Behringer (215)

 
Behringer
 

2 .Gewa (171)

 
Gewa
 

3 .Peavey (115)

 
Peavey
 

4 .Shure (109)

 
Shure
 

5 .American DJ (91)

 
American DJ
 

6 .TC Electronic (91)

 
TC Electronic
 

7 .Konig & Meyer (86)

 
Konig & Meyer
 

8 .Rode (82)

 
Rode
 

9 .Paiste (78)

 
Paiste
 

10 .Washburn (66)

 
Washburn
 

11 .Allen&Heath (63)

 
Allen&Heath
 

12 .Electro-Harmonix (60)

 
Electro-Harmonix
 

13 .Ernie Ball (52)

 
Ernie Ball
 

14 .HK Audio (52)

 
HK Audio
 

15 .SPL (51)

 
SPL
     
 
По посетеност:
 
 

1 .Behringer (2356940)

 
Behringer
 

2 .Shure (1360861)

 
Shure
 

3 .Peavey (956887)

 
Peavey
 

4 .Gewa (920424)

 
Gewa
 

5 .Rode (859739)

 
Rode
 

6 .American DJ (759623)

 
American DJ
 

7 .TC Electronic (743607)

 
TC Electronic
 

8 .Alesis (597681)

 
Alesis
 

9 .Audio-Technica (587993)

 
Audio-Technica
 

10 .Konig & Meyer (572604)

 
Konig & Meyer
 

11 .Washburn (520881)

 
Washburn
 

12 .Akai (476111)

 
Akai
 

13 .Allen&Heath (445802)

 
Allen&Heath
 

14 .M-Audio (445702)

 
M-Audio
 

15 .HK Audio (364168)

 
HK Audio
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти