БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! artikaldownloadgalerijagarantni_listkategorija_glavnakategorija_sa_artiklimakategorija_sa_kategkontaktLinklivesearchlivesearch2livesearchPROBAnapravisitemapphpnovi50novi100phprintpocetna_stranapocetna_strana5pocetna_strananeokpocetna_stranaNEW oldpocetna_stranaNEWpocetna_stranaOLD2proizvodjac_artikli_kategorijaproizvodjac_artikli_sviproizvodjacireference_01vinstallreference_02minstallreference_03studio_broadcastreference_04rentalcireference_05artistrezultat_pretragespecijalne_ponudetell_a_friendvestARTvestivesti_menuvesti_menuSvesti2vesti2ALLvesti2NEWvesti2Svesti5vestiALLvestiNEWvestiSvestSVvirtuelna_setnjaCall: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist-maceodnia.com        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
  background="../mex/awmdata/menu/main-button-tile.gif" >  
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
  > НАМАЛЕНИЕ  
  > HOT DEAL  
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  28.10.2015  
 
  KOMPLETE KONTROL S-Series | КОМПЛЕТЕН Инструмент!  
 

Во текот на последните неколку години, Native Instruments издаде неколку видови на диџејски и студиски контролери, кои лесно се интегрираат со нивниот софтвер. Тука ги вклучуваме познатите : MACHINE, како и DJ-ските TRAKTOR KONTROL X1, Z1, Z2, F1, S4 и S8. Додека Maschine ја имаше целосната интеграција за Komplete, потрошувачите со нетрпение ја чекаа новата најавена контролна клавијатура која истотака ќе биде целосно интегрирана со Komplete. Поради тоа, Native Instruments ја создадоа "Komplete KONTROL S-серијата" која ги содржи трите модели (S25, S49, S61, односно клавијатурите со 25, 49, или 61 клавиши кои се многу солидно изработени од познатиот FATAR.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  17.09.2015  
 
  Apollo Twin Interface - Realtime UAD Processing and Thunderbolt.  
 
Apollo Twin го редефинираше домашното и студиското снимање, преку создавање на легендарен интерфејс за аналоген студиски звук кој секој може да го почувствува. Оваа 2x6 Thunderbolt аудио карта за Mac е комбинација на истиот беспрекорен 24 / 192kHz аудио конвертор на реномираните Universal Audio Apollo серии со onboard Realtime UAD SOLO или DUO обработка и процесирање.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
  КАТЕГОРИЈА  
 

HOT DEAL

 
   
   
  Вкупно Производи: 155  
.
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Akai
Akai MAX49
РАСПРОДАДЕНО

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 27.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
24.900,oo ден


MAX49 from Akai Professional places revolutionary MIDI and CV control at your fingertips. With an intuitive layout and included Pro Tools Express, Ableton Live Lite, AkaiConnect, and Ignite software, MAX49 offers instant, powerful creative capabilities

ЦЕНА: 27.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Akai
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Akai
Akai MPC Studio BLACK Edition
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 389 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
22.500,oo ден


The MPC Studio Black is a fresh take on the top-selling original, MPC Studio. We made the Studio look cooler than ever by introducing a sleek and stylish black brushed-aluminum body. To elevate the parameter editing experience, the master encoder wheel as well as the Q-Link knobs have been raised and made larger. The 16 RGB MPC pads are now thicker and more responsive, inspiring greater expression in performance and programming.

ЦЕНА: 22.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Akai
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Akai
Akai MPD32
РАСПРОДАДЕНО
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 17.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
13.900,oo ден


USB pad kontroler

ЦЕНА: 17.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Akai
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Akai
Akai XR20
EXTRA ПОНУДА!
Цена во Европа : 259 Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 13500,oo ден

XR20 is a portable beat production center loaded with a fresh sound library that’s designed for making hip-hop and R&B wherever and whenever inspiration strikes.

ЦЕНА: 13.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Akai
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Alesis
ALESIS MULTIMIX 8 USB FX
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
11.500,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
9.100,oo денALESIS MULTIMIX 8 USB FX | USB 1.1 MIXER WITH USB AND FX

8-channel mixer with an FX/USB audio interface, mic, line, and guitar-level inputs, and more.
The MutliMix 8 USB FX compact mixer comes with built-in effects and doubles as a computer recording interface so you can mix, record, or do both at the same time. Whether you are mixing a band or sub-mixing a group of inputs, such as a drumset, the MultiMix 8 USB FX is easy to use, rugged, and packed with features. Offering microphone inputs with phantom power, guitar-direct inputs, and line-level inputs for connecting everything else, plus a wide range of effects, the MultiMix 8 USB FX delivers clean audio to your PA or recording system with hassle-free computer connection.

ЦЕНА: 11.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Alesis
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Alesis
Alesis SR16
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 8.00,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
7.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Ritam mašina 16-bit stereo. 16-glasovno polifonija. 50 user, 50 preset kompleta.

ЦЕНА: 8.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Alesis
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Allen&Heath
Allen&Heath LED lamp SX18
LED lampa s 18” 4-pin XLR ulazom i ugrađenim dimmerom. Savitljiva i podesiva.
ЦЕНА: 3.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Allen&Heath
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American Audio
American Audio CDI100 MP3
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 12.100,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
8.900,oo ден

Professional MP3/CD & CD-R Player

ЦЕНА: 12.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ Color-250D
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 9.300,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.999,oo ден


ЦЕНА: 9.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ EMERALD BEAM LASER
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 27.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
10.000,oo ден


Creates multiple flat and solid beams that move to the beat of the music

ЦЕНА: 27.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ General Electrics CSD-250

ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ LED PAR 64 PLUS short black
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 4.200,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.500,oo ден


ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ Quad Phase
American DJ's Quad Phase is designed to fill a room and dazzle a crowd with it's 160 razor-sharp beams of light. This technologically advanced moonflower features a homogenized 10W 4-in-1 quad color LED source (RGBW). Offering twice as many majestic colors as a TRI LED, the Quad Phase produces up to thirteen colors in all.
ЦЕНА: 14.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ ROUNDLUX 800W Gx9.5 LL220V
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 55 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
999,oo ден


ЦЕНА: 3.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ S4A DMX
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 99 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
2.500,oo ден


4 channel strobe controller now with DMX-512 protocol

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ S81 Ministrobe
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 1.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
800,oo ден

The S81 LED is a simple, small LED strobe that is light weight and compact which makes it a great piece for mobile DJ's or stage band lighting effect.

ЦЕНА: 1.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ WARP TRI LED
The WARP TRI LED is a modern Gobo Flower with high power LED Light source. It’s 48 beams project 18 different Gobos (Patterns) on floors, ceilings and walls. The WARP TRI LED is a great, affordable and reliable Party effect.
ЦЕНА: 8.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Arturia
Arturia Minibrute 25 Synthesizer
FULL-BLAST ANALOG SYNTHESIZER

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 31900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 24500,oo ден

ЦЕНА: 31.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Arturia
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Audient
Audient iD22
EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 23.900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 30.900,oo ден

10-in/14-out USB Audio Interface with 24-bit/96kHz Resolution, Two Mic Preamps, Instrument Input, 8-channel ADAT I/O, and Monitor Controller Functionality

ЦЕНА: 23.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Audient
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer CMD DC-1
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 8.100,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
7.400,oo ден

BEHRINGER COMMAND Series DJ Controllers give you what you’ve been looking for – a modular system of controllers that can be put together to suit your software needs.

ЦЕНА: 8.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Ultra-DI DI600P
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 29 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
1.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Pasivni direktni DI box.

ЦЕНА: 2.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer WB212 Mounting Bracket for B212XL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 2.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
1.900,oo ден

Use this metal wall-mounting speaker bracket to fix your Behringer EUROLIVE B212XL PA speakers to the wall in your recording studio or venue.

ЦЕНА: 2.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer WB215 Mounting Bracket for EUROLIVE B215XL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 2.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
1.900,oo ден

Use this metal wall-mounting bracket to fix your EUROLIVE B215XL PA speakers to the wall in your recording studio or venue. It provides you with the flexibility to swivel the speaker in any desired direction.

ЦЕНА: 2.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
BEHRINGER X Air XR16
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
32.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
22.900,oo ден


X Air Series 16-input Stage Box/Rackmount Digital Mixer for iPad/Android Tablets with 8 Gain-programmable Midas Preamps, Integrated Wi-Fi Module, and Rack Ears

ЦЕНА: 32.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR ARTISAN 10TH ANNIVERSARY TUBE COMBO
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
35.300,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
27.500,oo ден


BLACKSTAR ARTISAN 10TH ANNIVERSARY | 10-WATT 1X12" TUBE COMBO

Limited-edition Combo with EL34 Power Tube
From boutique-style cleans to British crunch, the Blackstar Artisan 10 AE packs 10 watts of EL34-powered tone into a 10-watt combo. This amp's warm cleans are simply gorgeous, while an ECC83 preamp tube and built-in hot boost take its tone into classic rock/indie rhythm territory. You can also toss your favorite dirt pedal in front for some Billy Gibbons-esque lead playing. A single Tone knob gives you a greater range of sounds than you'd expect, while the Artisan 10 AE's onboard reverb provides depth and ambience. Limited to only 1,000 pieces, the Artisan 10 AE also features an effects loop, speaker-emulated output, and a 1-button footswitch.

ЦЕНА: 35.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
Blackstar HT-5R Combo Guitar Amp
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
29.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
24.900,oo ден


BLACKSTAR HT-5R COMBO
The perfect 12" combo guitar amplifier with reverb

ЦЕНА: 29.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-BOOST PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
3.600,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.100,oo ден


The LT BOOST’s patent-applied-for gain circuit is designed to push your guitar amp into smooth overdrive and has been refined to ensure the maximum delivery of your dynamics and tone.

This is an extremely flexible pedal and can be used into a clean amp as a volume boost, an additional equalisation stage, or to drive your amplifier into dynamic overdrive.

ЦЕНА: 3.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-DISTORTION PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
3.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.500,oo денThe LT DIST delivers overdrive or distortion in a compact pedal. The LT DIST features Blackstar’s patented ISF (Infinite Shape Feature) circuit, giving you infinite adjustment over the characteristics of the tone control and taking you from the USA to the UK and anywhere in between.

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-DRIVE PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
3.500,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.200,oo ден


The LT DRIVE delivers gain from warm boost to screaming lead saturation. Blackstar’s patent-applied-for clipping circuit delivers amazing valve-like tone and compression for a wide variety of playing styles.

ЦЕНА: 3.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-DUAL PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
6.200,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
5.200,oo ден


The LT DUAL offers the ultimate in distortion flexibility. Channel 1 lets you move from clean, to boost to overdrive. Channel 2 then takes you from super crunch right up to screaming lead. The unique switching operation will transform a single channel amp into a three channel tone machine.

Blackstar’s patented ISF (Infinite Shape Feature) circuit, giving you infinite adjustment over the characteristics of the tone control, will take you from the USA to the UK and anywhere in between, whilst the patent-applied-for clipping circuit delivers amazing valve-like tone and compression for a wide variety of playing styles.


ЦЕНА: 6.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-ECHO 10
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
5.400,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.900,oo ден


BLACKSTAR LT-ECHO 10 | 10-WATT 2X3" COMBO AMP WITH FX

This Beginner's Amplifier Is Loaded with Killer Blackstar Features!
The Blackstar LT-Echo 10 sets a new bar for starter guitar combo amplifiers. Experience amazing tone and feel. Conjure up infinite sounds with Blackstar's patented Infinite Shape Feature. Add dimension to your playing with a built-in digital tape delay effect and jam along with your favorite tunes, courtesy of an MP3 input. A speaker-emulated output sounds like a miked cabinet, even when you're wearing headphones. Just because you're a beginner doesn't mean that you don't deserve great tone. The Blackstar LT-Echo guitar combo amplifier will ensure that every practice session is an inspiring one.

ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-METAL PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
4.800,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.900,oo денThe LT METAL is the guitar pedal designed to deliver the aggressive high gain tones that modern guitarists need. It features Blackstar’s patented ISF (Infinite Shape Feature) circuit, giving you infinite adjustment over the characteristics of the tone control and taking you from scooped US high gain to classic British heavy metal and anywhere in between. Blackstar’s patent-applied-for clipping circuit delivers amazing valve-like tone and compression for a wide variety of playing styles.

ЦЕНА: 4.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR SERIES ONE 10TH ANNIVERSARY TUBE COMBO
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
38.000,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
27.500,oo ден


BLACKSTAR SERIES ONE 10TH ANNIVERSARY | 10-WATT 1X12" TUBE COMBO

Limited-edition Combo with KT88 Power Tube
Brimming with KT88-injected fury, the Blackstar Series One 10 AE takes the sonic character of their acclaimed Series One 200 head and packs it into a 10-watt combo. This amp runs the full gamut of tones. Its cleans take advantage of the KT88's ample headroom, delivering gorgeous sparkle even at high volumes, while its overdriven sound is tight, defined, and drenched in rich harmonics. Dial in the perfect blend of British and American character with the Blackstar's patented ISF control, then add some ambience with the Series One 10 AE's built-in reverb. Limited to only 1,000 pieces, the Series One 10 AE also features an effects loop, speaker-emulated output, and a footswitch.

ЦЕНА: 38.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
Boss TU-12BW Tuner for Brass
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 102 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
5.400,oo ден


Еден од најдобрите штимери за дувачки инструменти!!!

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
Boss TU-12EX Chromatic Tuner
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 89 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
4.900,oo ден


Chromatic Tuner for Guitar & Bass

ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Bugera
Bugera BN115TS Bass Cabinet
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
23.400,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
17.900,oo денHigh-Performance, Lightweight 2,000-Watt Bass Cabinet with 1 x 15"
TURBOSOUND Speaker and 1" Horn Driver

ЦЕНА: 23.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Bugera
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Bugera
BUGERA BXD12
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
22.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
15.900,oo ден2-ch 1,000-watt 12" Bass Combo Amp with Compressor

ЦЕНА: 22.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Bugera
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Cerwin-Vega
Cerwin Vega CVA-28
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 34.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
27.000,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Aktivni zvučnik s dva 8" zvučnika i potpuno inovativnog dizajna. Snaga 400 Watti kontinuirano ili 800 Watti u peaku.

ЦЕНА: 34.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Cerwin-Vega
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Crown
Crown XLS 602D Power Amplifier
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 400 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
21.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Crown remains at the front of the power amp pack with their XLS Series!

ЦЕНА: 24.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Crown
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Crown
Crown XTi1000
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 499 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
26.800,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

The XTI Series of Crown amplifiers are professional tools designed and built for portable PA applications. All are rugged, lightweight, and feature an LCD screen with DSP speaker presets for crossover frequencies, EQ, limiting, delay, a subharmonic synthesizer.

ЦЕНА: 31.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Crown
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Denon
Denon DN-HP500 Professional DJ Headphones
РАСПРОДАДЕНО

Introducing the DN-HP500 headphones from Denon DJ. These latest headphones, like the HP1000 and HP700 models, produce impeccably clean and vibrant audio while withstanding the high-volume demands of today’s DJs; all in a stylish and affordable package.

ЦЕНА: 6.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Denon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
DIGITECH TRIO+ BAND CREATOR
DIGITECH TRIO+ BAND CREATOR| LOOPER GUITAR EFFECTS PEDAL

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 17.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
15.700,oo ден


The Digitech Trio Looper new for 2016 is an innovative practice pedal ideal for songwriters and budding musicians offering instant and intelligent grooves that respond to your playing.
The TRIO listens to the way you play and automatically generates bass and drum parts that match your song. Just plug your guitar into TRIO, press the footswitch to teach TRIO your chords and rhythm, then press the footswitch again to start playing with your own personal band!
The TRIO provides seven music genres to choose from including: Blues, Pop, Alternative Rock, Rock, Country, R&B, and Jazz. Up to twelve song styles are available for each genre and you can select between 3/4 and 4/4 time signatures.

ЦЕНА: 15.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
Digitech Whammy (5th Gen)
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 10500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 13200,oo ден

The legendary Whammy pedal is the premier pitch-shifting pedal for any guitarist’s board, and it only gets better with time. In addition to the classic Whammy sound, we’ve added chordal Whammy pitch-shifting and true bypass.

ЦЕНА: 10.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
ELECTRO HARMONIX SATISFACTION FUZZ
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
4.400,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.600,oo ден
ELECTRO HARMONIX SATISFACTION | FUZZ GUITAR EFFECTS PEDAL

The Electro Harmonix Satisfaction is a guitar Fuzz pedal effect.
EHX re-creates the classic fuzztone pedal with the Satisfaction Fuzz, now updated with true bypass circuitry for optimum signal path integrity.
The Satisfaction Fuzz features an elemental two-knob layout with controls for Volume and Attack (fuzz). True to the genre, this classically-voiced fuzztone creates a sound that is anything but subtle and goes from an aggressive rasp to full-on fuzzed-out mayhem!

ЦЕНА: 4.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro-Harmonix Crying Tone
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
7.400,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
5.400,oo денThe wah wah pedal was introduced in the 1960s. Now, almost half a century later, Electro-Harmonix has solved many of its inherent problems by creating a gorgeous wah with absolutely no moving parts and the sweetest tone.

ЦЕНА: 7.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ENGL
ENGL PowerBall Head E645
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 1.600 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
87.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО
Fenomenalno ROCK/METAL pojačalo. 4 kanala sežu dokle niti jedan ENGL nije dosad. Od kristalnog clean kanala, do ultra High Gain-a, sve je pokriveno.

ЦЕНА: 93.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > ENGL
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ernie Ball
ERNIE BALL EXPRESSION SERIES AMBIENT DELAY PEDAL
Delay Effects Pedal with Onboard Expression Control, Reverb, Feedback, and Time Controls, and Tap Tempo Input

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
15.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
10.700,oo ден


ЦЕНА: 11.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Ernie Ball
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ernie Ball
ERNIE BALL EXPRESSION SERIES OVERDRIVE PEDAL
Overdrive Effects Pedal with Onboard Expression Control, Drive, Tone, and Boost Controls

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
15.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
10.700,oo ден

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Ernie Ball
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Focusrite
FOCUSRITE CLARETT 2 PRE
FOCUSRITE CLARETT 2 PRE | 10 IN/4 OUT THUNDERBOLT AUDIO INTERFACE

ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
26.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
19.900,oo ден


The Focusrite Clarett 2 Pre combines the very latest Thunderbolt technology with the legendary passion and fire the Focusrite put into every one of their products

ЦЕНА: 26.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Focusrite
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     FUJIGEN
FUJIGEN FGN J-STANDARD JMJ-M MIGHTY JAZZ
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 45.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
38.900,oo ден

VINTAGE NATURAL 4-STRING BASS GUITAR

ЦЕНА: 45.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > FUJIGEN
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     FUJIGEN
FUJIGEN FGN J-STANDARD JMJ-R MIGHTY JAZZ
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 45.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
38.900,oo ден

3TONE SUNBURST 4-STRING BASS GUITAR

ЦЕНА: 45.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > FUJIGEN
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     FUJIGEN
FUJIGEN FGN NEO CLASSIC ST NCST-10R/AL/SSH
SOLD OUT
РАСПРОДАДЕНО

Established in 1960, FGN (FUJIGEN) has been manufacturing guitars and basses for many world famous brands for half a century. As the original manufacturer, FGN are responsible for the highest quality (and probably for the success) of many of the worlds most respected brands, Such as fender Japan and Ibanez Japan.

ЦЕНА: 65.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > FUJIGEN
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Furman
Furman AC-210 A E
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 199 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
10.900,oo ден


The most widely recognized and trusted name in AC power conditioning is proud to introduce the AC-210AE compact power conditioner featuring Furman’s revolutionary SMP technology.

ЦЕНА: 12.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Furman
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Gewa
BSX ROTO Tom Set
HOT DEAL!
ЕВРОПСКА ЦЕНА : 200 Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 10900,oo ден
РАСПРОДАДЕНО
Roto-tomovi sa stalkom veličine 6, 8 i 10 inča.

ЦЕНА: 13.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Gewa
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Gewa
Gewa C-Soprano recorder Natura
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 1.100,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
700,oo ден


ЦЕНА: 1.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Gewa
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Gewa
Gewa Cymbal Hard shell case 22
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 8.100,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
6.100,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Roadcase transport protection for instruments: The perfect solution for drummers. The shock-resistant outer shell of the cases protects the instrument from any kind of extraneous causes. The drum is protected additionally by a soft inner padding.

ЦЕНА: 8.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Gewa
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Gewa
GEWA Cymbal protection Roadcase 5 pcs/set
16 Diameter
Soft surface
Thin padding

ЦЕНА: 900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Gewa
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Godin
Godin A4 FRETLESS SA
РАСПРОДАДЕНО

A5 basses produce superb acoustic bass sounds from instruments that are only slightly larger than a standard solid body bass and much lighter. The two chambered body design found in all of the A-Series instruments is also at work in the A4.

ЦЕНА: 81.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Godin
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Joemeek
Joemeek ThreeQ Pro Channel Strip
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 200 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
11.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Odlično mikrofonsko pretpojačalo sa opto-kompresorom u kućištu širine pola racka!

ЦЕНА: 14.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Joemeek
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M Mighty Bright XtraFlex LED Book Light
Bright white, energy-efficient LED
ЦЕНА: 1.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ketron
Ketron AUDYA
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 3.990€
ЖЕШКА ПОНУДА:
245.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО
The new KETRON state-of-the-art AUDYA represents the next generation of contemporary Entertainment keyboards, featuring a top-quality sound engine, a powerful Audio Multiplayer, revolutionary and unique solutions in the Auto Accompaniment industry, and the capability to interact with the outside world through multiple multimedia capability.
KETRON has once more raised the Arranger keyboard bar up to a long awaited hi-professional level, offering musicians the total freedom to play and control Audio files within the Arranger and Midifiles.

ЦЕНА: 264.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Ketron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ketron
Ketron AUDYA5
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 3.300 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
188.000,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

AUDYA 5 represents a new state-of-the-art modern arranger keyboard. It has a powerful audio multiplayer, a high quality sound engine and unique automatic accompaniment features. The rich set of interfaces includes a versatile video support, configurable audio connections and three USB ports to connect to computers and other multimedia devices.

ЦЕНА: 245.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Ketron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ketron
Ketron SD4 Module
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 30.600,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
23.900,oo денThe KETRON SD4 is a pocket size sound module designed for all PC and MIDI applications. Equipped with a new powerful sound engine, including a professional Stereo Grand Piano sound over 88 notes, huge Orchestral voices such as Saxophones, Brass, Woodwinds, Guitars, Accordions, Organ Digital Drawbars and many others, the SD4 has all the latest features for recording, programming and live performances.

ЦЕНА: 30.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Ketron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ketron
Ketron SD5 HD
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 2.300 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
109.000,oo ден

РАСПРОДАДЕНО
Profesionalni aranžer s mogućnošću direktne kontrole KETRON playera/tonskog modula MIDJAY. Klavijatura s 61 tipkom.

ЦЕНА: 142.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Ketron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil CUP110 Andante
EXTRA ПОНУДА!
РЕДОВНА ЦЕНА : 99.000,oo ден
ДЕМО ПРОИЗВОД!: 75.900,oo денн

Последен примерок !

88-Note, fully weighted, hammer action digital piano

ЦЕНА: 75.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil KB61 keyboard bag
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 99 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.900,oo ден


The SKB KB61 keyboard bag is a 61 note,fully padded bag that includes in-line skate style wheels, metal hardware, moulded runners and a hands free shoulder strap on the back. 45" W X 6-1/2 " H X17" D

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil MP15 Digital Piano
EXTRA ПОНУДА!
АРТИСТ ЦЕНА: : 79900.00 ден
ДЕМО ПРОИЗВОД!: 59900.00 ден EВРОПСКА ЦЕНА: 1599 €


Последен примерок !


The MP-15 digital piano takes the entry-level MP-10 a step further with an easier to read and use control panel, a larger preset sound pallet, 64 of Kurzweil's innovative 4-zone multi-instrument "Setups", and an upgraded 4-speaker sound system.

ЦЕНА: 79.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil PC3
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА : 116.000,oo ден
НОВА ЦЕНА : 81.000,oo ден
РАСПРОДАДЕНО
Kurzweil PC3 Performance Controller
S 76-tipaka. Sadrži potpuno nove gudačke sekcije na ROM-u, kao i KB3 simulator orgulja. Tu je i perfektan Grand Piano. Donosi nam još i nejverovatnih 800 programa/zvukova iz dekada '60s, '70s, '80s, '90s, kao i današnjice, na veliko zadovoljstvo PROFESIONALACA.

ЦЕНА: 116.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil PC3 LE6
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА : 80.900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 49.900,oo ден
РАСПРОДАДЕНО
The PC3LE6 from Kurzweil gives you Kurzweil's legendary combination of fantastic sounds, rock-steady performance, musical expressiveness, and ease of use, in a supremely affordable instrument that shatters the price/performance barrier.

ЦЕНА: 80.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil PC3 LE8
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 1200 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
72.000,oo ден

РАСПРОДАДЕНО
Fantastic sounds, reliable performance, musical expressiveness, ease of use; these are the things we believe are essential to the design of an affordable keyboard instrument.

ЦЕНА: 79.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil PC361
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА : 89.000,oo ден
НОВА ЦЕНА : 60.900,oo ден
РАСПРОДАДЕНО
PC361 je ultimativna performance kontroler klavijatura s ogromnom zbirkom fantastičnih zvukova u kombinaciji s sveobuhvatnim kontrolnim funkcijama u realnom vremenu. 61 tipka i 128 glasova.

ЦЕНА: 89.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Laserworld
Laserworld EL-400RGY
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 25.400 ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
13.900,oo ден


Vrlo popularni višebojni laser. Sadrži crvene i zelene laserske zrake. Idealno rješenje za klubove i sve prostore s glazbom. Impresivni laser efekti za male novce!

ЦЕНА: 25.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Laserworld
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Laserworld
Laserworld EL-60G
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 9.100 ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
5.900,oo денZeleni laser pristupačne cjenovne klase od švajcarske firme LaserWorld, specijalizovane za proizvodnju lasera.

ЦЕНА: 9.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Laserworld
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Lexicon
Lexicon IO42
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 24.500 ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
21.400,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

4x2 USB 2.0 Desktop Recording Studio

ЦЕНА: 24.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Lexicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Lexicon
Lexicon MX200
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 14.700 ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
11.900,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Multi-Efekt Dual Procesor - hardverski efekat dizajniran i za laganu kontrolu s PC-ija kao plagina ili live sound.

ЦЕНА: 14.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Lexicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line6 Constrictor
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА : 6400,oo ден
НОВА ЦЕНА : 3.300,oo ден

SOLD OUT
РАСПРОДАДЕНО

Vrfhunski dinamički kompresor samo od Line 6.

ЦЕНА: 6.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line6 Dr. Distorto Module
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 2.500 ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
990,oo ден


SOLD OUT
РАСПРОДАДЕНО

The Dr. Distorto Module from Line 6 delivers classic, full-bodied distortion tones and gives you the ability to achieve incredible sustain at any distortion level using an innovative harmonic feedback circuit.

ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line6 Otto Filter
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 5.800 ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
2.500,oo ден


Auto wah filter efekt s Band Pass, Low Pass, i custom 9 Line 6 Twin Filter modelima.

ЦЕНА: 5.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line6 Power Supply
Adapter za Line 6 pedale i ostale uređaje.
ЦЕНА: 900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line6 Relay G90 Wireless
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 590 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
24.900,oo ден


300-foot range; 12 user-selectable channels. Broadcasts in the 2.4GHz band: optimal for guitar wireless. EQ settings match the sound of a guitar cable.

ЦЕНА: 39.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line6 Uber Metal
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 5.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.900,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Total gain meltdown in a single stompbox! Built-in noise gate and scoop for tonal contouring.

ЦЕНА: 5.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     M-Audio
M-AUDIO M-TRACK 2X2M
M-AUDIO M-TRACK 2X2M | MIDI / USB-C AUDIO INTERFACE

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 7500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 8900,oo ден

2-channel USB Interface with 24-bit/192kHz Resolution, MIDI In/Out, Direct Monitoring, XLR/TRS and TS Inputs, Central Monitor Knob, +48V Phantom Power, Cubase LE, and AIR Software Suite

ЦЕНА: 8.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > M-Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ MPM2000
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
13.600,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
8.900,oo денMARANTZ MPM2000 | LARGE DIAPHRAGM CONDENSER MICROPHONE

The MPM-2000 professional condenser microphone boasts a specially-engineering internal circuit design optimized for smooth frequency response, high sensitivity, low noise and wide dynamic range. This enables the microphone to be used in any application requiring accurate signal reproduction and seamless translation from studio to stage.

ЦЕНА: 13.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ MPM3000
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
15.300,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
8.900,oo денMARANTZ MPM3000 | LARGE-DIAPHRAGM CONDENSER MICROPHONE

Marantz Professional condenser microphones deliver the high-quality, accurate audio needed for critical recording applications. The MPM-3000 tops the line with its audiophile specs and construction. Premium-grade circuitry components provide superlative performance with negligible harmonic distortion. The microphone’s smooth, warm character and fast transient response make it the perfect instrument to capture every nuance of sound - from subtle vocals to orchestral percussion

ЦЕНА: 15.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ MPM3500R RIBBON MICROPHONE
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
16.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
9.900,oo денMARANTZ MPM3500R | RIBBON MICROPHONE WITH ULTRA LOW-MASS DIAPHRAGM

The MPM-3500R is a high-quality ribbon microphone that faithfully captures every sound from the subtle nuances of stringed instruments to rock vocals and percussion. Superbly designed and crafted with high-grade components, the result is a durable microphone with high sensitivity, low noise and wide dynamic range. Its dipole (figure-eight) pickup pattern enables it to be placed between instruments and capture both equally.
The MPM-3500R’s low-mass ribbon pick-up diaphragm is specially designed to resolve the extremely subtle details often missed by conventional microphones, yet it remains warm-sounding and natural—never harsh or strident—resulting in a particularly vibrant, lifelike recording

ЦЕНА: 16.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ PMD561
MARANTZ PMD561 | HANDHELD 4-CHANNEL SOLID STATE RECORDER

ХИТ ЦЕНА!
EВРОПСКА ЦЕНА: 389 €
АРТИСТ ЦЕНА:
21500,oo ден


The PMD561 is a compact handheld professional-grade audio recorder that records directly onto SD/SDHC flash media. It’s compact and lightweight, yet it delivers audio recording quality of the very highest caliber, thanks to its sensitive stereo microphone arrangement and superior solid-state recording process. The PMD561 is intended for reporters, safety personnel, researchers, anyone who needs accurate, detailed, reliable in-field recordings. It’s ideal for situations where no-compromise recordings are required, but bulky equipment and separate microphones are not possible or appropriate.

ЦЕНА: 21.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Midas
Midas M32
HOT DEAL!

40-channel Digital Mixing Console with 16 Midas Preamps, 25 Mix Buses, Over 50 Built-in FX, and 5" Full-color Display

*Акцијата трае до потрошување на залихите!

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Midas
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Midas
Midas M32R Digital Mixer
HOT DEAL!

40-channel Digital Mixing Console with 16 Midas Preamps, 25 Mix Buses, Over 50 Built-in FX, and 5" Full-color Display

*Акцијата трае до потрошување на залихите!

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Midas
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Midas
MIDAS MR 12
НОВА ЦЕНА : 19.900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 31.900,oo ден

12-input/6-bus Rackmount Digital Mixer with 4 Midas Pro Preamps, Auto Mixing, Integrated Tri-mode Wi-Fi Router, 2-channel USB 2.0 Audio Interface, DSP, MIDI Control, and Free Control Apps for Mac/PC/Linux/iOS/Android

ЦЕНА: 31.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Midas
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Mike Balter
Mike Balter Carry-All Case MBMC
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА : 5.100,оо
ЖЕШКА ПОНУДА :
3.100,oo ден


Mike Balter Mallet Carry-All
100% industrial strength PVC coated nylon, foam padded for extra protection.

ЦЕНА: 5.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Mike Balter
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Mike Balter
Mike Balter Mallet Bag MBMB
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА : 2.100,оо
ЖЕШКА ПОНУДА :
1.600,oo ден


Barrel style bag made from PVC coated nylon. Each end opens allowing the player to put mallets in from both sides.

ЦЕНА: 2.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Mike Balter
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11
VIRTUAL INSTRUMENTS AND PLUG-IN PROCESSOR

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 33.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
21.300,oo ден


Plug-in Library with 45 Virtual Instruments, Processors, and Effects Covering Over 13,000 Sounds and 155GB of Content - Mac/PC AAX Native, VST, AU
Native Instruments' Komplete 11 plug-in collection comes with a full suite of 45 virtual instruments and plug-in processors covering everything you need to create and produce professional-quality music in any genre. This comprehensive collection spans an impressive 13,000 sounds and 155GB of content, including synths, drums, pianos, cinematic instruments, and more.
Once you get your hands on the instruments, effects, and mastering-grade processors in Komplete 11, you'll never look back

ЦЕНА: 21.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11 SELECT
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11 SELECT / VIRTUAL INSTRUMENT AND PLUG-IN PROCESSOR BUNDLE

<HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 12.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
9.900,oo ден


Collection of 11 NI Komplete Virtual Instrument and Processor Titles with USB Flash Drive Installer - AAX Native, VST, AU (Mac/PC)
Load up your virtual instrument rig with a core collection of 11 hit products from Native Instruments, with Komplete 11 Select. Komplete 11 Select includes 11 Komplete software collection titles electronic musicians know and love, such as the Massive analog synth, Drumlab drum machine, and Scarbee Mark I electric piano. All told, you get over 2,500 sounds across 25GB of content, all of which comes ready to load on a USB flash drive. And since all of these titles run as AAX Native, VST, or AU plug-ins or as standalone software, it's easy to integrate Komplete 11 Select into your virtual instrument rig.

ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE JAM
NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE JAM | PRODUCTION AND PERFORMANCE SYSTEM

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 23900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 19900,oo ден

The NI Maschine JAM Production and Performance System offers intuitive sequencing and track building in an ultra-modern design. The Maschine JAM allows users to create and manipulate drum sequencing and digital audio using an 8x8 multicolour click-pad matrix and 8 dual-touch Smart Strips, presenting a more pleasing and natural alternative to mouse and keyboard. As it can also be engaged as an advanced DAW controller, this “hands on” approach can be carried over into production and post-production activities.

ЦЕНА: 19.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
Native Instruments TRAKTOR KONTROL D2
EXTRA ПОНУДА!
Цена во Европа : 379 Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 15900,oo ден

TRAKTOR KONTROL D2 delivers portable, touch-and-see deck control designed for cutting-edge performance with TRAKTOR PRO 2. A full-color display and touch-sensitive controls deliver responsive workflow for the uncompromising DJ. And full Stems integration provides the keys to a completely new way to DJ.

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
Numark HF Wireless
CUT THE CORD WITH NUMARK HF WIRELESS HEADPHONES

EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 3.900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 5.100,oo ден

Be free to Move! We’ve eliminated that restrictive cable with our new high-performance wireless headphones


ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
NUMARK MIXTRACK PLATINUM
NUMARK MIXTRACK PLATINUM | DJ CONTROLLER WITH JOG WHEEL DISPLAY

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 17900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 13900,oo ден

The Highly-Anticipated Mixtrack Platinum DJ controller.
Setting the pace as the world’s leading innovator of DJ equipment and technologies, Numark presents the Mixtrack Platinum DJ controller. This latest addition to the Mixtrack Numark family series enhances the performance of any DJ, from skilled amateur to the most advanced professional.
Mixtrack Platinum offers a host of great features, such as a built-in custom LCD display screen in each 5” capacitive jog wheel, 4-channel mixing capabilities, Filter and gain controllers for each channel, Effects, and 24-bit audio output. Yes—we know with all these amazing features are incredible: it’s like listening to a new song that you know is going to be platinum!

ЦЕНА: 13.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
Numark Mixtrack Pro 3
Here it is—the Amazing Mixtrack Pro 3 DJ controller.

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 15900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 12900,oo ден

From Numark the world’s leading innovator of DJ equipment and technologies, comes the incredible MIXTRACK PRO 3 DJ controller, designed with the skilled, professionally-aspiring DJ in mind. It’s the latest addition to the Numark family of industry-leading DJ solutions.

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
Numark MP102
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 200 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
7.900,oo ден


PROFESSIONAL MP3 CD PLAYER
Designed for a variety of applications, the MP102 CD player is a rackmountable solution to a wide variety of music playback requirements. Numark’s MP102 plays standard audio CDs and
MP3 CDs, provides buffered Anti-Shock™ memory protection, delivers seamless looping for both CD audio and MP3 files, pitch control with a pitch bend wheel, stereo RCA and digital outputs, and balanced outputs.

ЦЕНА: 13.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
Numark Orbit
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 8.300,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
4.900,oo ден
Numark's Orbit wireless MIDI performance controller lets you step out and take your show center stage where it belongs.

ЦЕНА: 8.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Orange
ORANGE DUAL TERROR HEAD DT30H
АРТИСТ ХИТ ЦЕНА!
ЦЕНА во ЕВРОПА : 749,oo Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 44.800,oo ден-729,oo Eur

ORANGE AMPS DUAL TERROR HEAD DT30H | TUBE GUITAR AMPLIFIER HEAD

Big British Tone from a Small Orange Amp!
Diminutive size with tons of tone! The Dual Terror head from Orange puts up to 30 watts of British tube-amp awesomeness at your disposal — along with an amazing array of tonal versatility. The Dual Terror boasts a Fat Channel for warmer tones, while the Tiny Terror Channel offers up Tiny Terror-style tones. Plenty powerful for small gigs, the Dual Terror also adapts well to studio and rehearsal use, as you can drop the wattage down to 15 or 7 watts for lower-volume saturation. Already a favorite with guitarists in many genres, the Dual Terror is a great head with tons of tone!

ЦЕНА: 44.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Orange
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Orange
Orange Micro Crush CR3
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
3.700,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
2.9500,oo денPiX Series CR3 3W 1x3.5 Guitar Combo Amp

ЦЕНА: 3.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Orange
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Orange
Orange PPC112
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
23.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
19.900,oo ден60W 1x12 Guitar Speaker Cabinet Straight

ЦЕНА: 23.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Orange
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Paiste
Paiste 2002 Crunch Hi-Hat 14
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 340 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
16.500,oo ден


Fus činele iz profesionalne 2002 serije promjera 14inča.

ЦЕНА: 21.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Paiste
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Paiste
Paiste Giant Beat 14 Hi-Hat
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 21.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
17.500,oo ден


Fuš činele 14" iz Paiste Giant Beat serije

ЦЕНА: 21.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Paiste
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Paiste
Paiste RUDE Sound Edge Hi-Hat 14
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 24.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
17.500,oo ден


Sound Edge Hi-Hat 14" iz serije Rude. Snaga i Energija.

ЦЕНА: 24.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Paiste
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
PEAVEY 6505 PIRANHA 20W MICRO HEAD
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
10.600,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
8.700,oo ден


PEAVEY 6505 PIRANHA 20W MICRO HEAD | MICRO TUBE AMP

Powerful and portable, the 6505 Piranha harnesses the unmistakable character of the iconic 6505 Series in a convenient, miniscule package capable of a mighty 20 Watts (4 Ohms). No frills - just the raw gain and authority of the familiar Crunch and Lead channels with simple Pre-Gain and Post-Gain controls. A single knob EQ morphs the tone from the most notchy thrash to throaty and boosted metal tones.

A buffered Effects loop is included for ease of connecting effects, re-amping, or for use as a stand-alone preamp. Connect any source to the full range power amplifier section through the Auxiliary Input.

ЦЕНА: 10.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey 6505 Plus 112
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
52.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
47.900,oo ден


Nakon više od 15 godina kovanja agresivnog zvuka i sticanja izrazitog poštovanja ljubitelja istoga prema seriji 6505 ® Peavey pojačala, po prvi puta je takav zvuk dostupan i u dvokanalnoj 1x12 Combo-amp konfiguraciji!

ЦЕНА: 52.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey Classic 30 Tube Combo - NEW MODEL
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 44900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 49900,oo ден

Peavey Classic 30/112 Celstion Tube Combo Amp

Revered by blues, country and rock players alike, these true all-tube amps span the tonal landscape from vintage to contemporary with ease. These amps are drenched in the tone that can only come from the combination of three 12AX7 and four EL84 tubes. Add features like 3-band EQ, footswitchable dual channels, footswitchable boost and reverb and you have one of the most versatile amplifiers on the market. Classic looks, classic tone, Classic 30!

ЦЕНА: 49.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey Grind Bass 5 BXP NTB
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 420 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
20.900,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Osvajači nagrade urednika magazina "Bass Player" su GRIND NTB bas gitare, izrađene od imbuya drveta, čistog tona, izuzetno ugodnog vrata od mahagonija, sa fingerboardom od indonezijske ruže. Mekoća u sviranju osigurana je neck-trough-body konstrukcijom, a imaju solidan, rezonantan zvuk, dok im njihovo tamno drvo daje prirodan i izgled vrlo skupe gitare. Model s 5 žica.


ЦЕНА: 33.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey Max 158
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
9.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
6.300,oo денBas pojačalo za kućnu vježbu

ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey PV1500
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 570 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
22.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Stereo pojačalo široke namjene daje:
500 W RMS-a po kanalu na 4 Ohm-a
400 W RMS-a po kanalu na 8 Ohm-a
Sadrži DDT-zaštitu.Turbo-V hlađenje.

ЦЕНА: 29.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey PV6
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 6.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
6.100,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Najmanji iz PV serije miksera. Opremljen s čak 4 RQ mikrofonskih predpojačala referensne klase. Ukupno 6 ulaza.

ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey PV8 USB
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 9.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
8.900,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Osmokanalni model iz PV serije. Kompromisno rješenje za većinu vježbaonica i sličnih aplikacija. Poslužit će i kao odličan mikser za manje zahtjevne kafiće i klubove!

ЦЕНА: 9.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey TT Bandit 112
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
26.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
22.900,oo ден
The revamped TransTube-driven Bandit 112 has footswitchable clean and lead channels with a three band EQ on each, great sounding reverb with level control and a footswitchable effects loop.
The Peavey Bandit 112 is a powerhouse of a combo amp that is filled to the brim with killer tone for all styles.

ЦЕНА: 26.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey VYPYR VIP 1
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
16.200,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
11.900,oo ден20W 1x8 Guitar Modeling Combo Amp Black


ЦЕНА: 16.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
PEAVEY VYPYR VIP3
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
23.500,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
18.900,oo ден


PEAVEY VYPYR VIP3 | 100W 1X12 GUITAR MODELING COMBO AMP BLACK

A modeling combo with massive power, endless options and simple controls.

The Peavey VYPYR VIP 3 guitar modeling combo amp uses Variable Instrument Input technology to provide amplification for a variety of instruments. Not only does this combo morph from a bass amp, to an acoustic amp, to an elecric amp, it also allows the guitar player to access instrument models as well. Peavey uses a combination of powerful 32-bit, floating point SHARC processors and patented TransTube® analog circuitry to create one of the best sounding modeling amps available.

ЦЕНА: 23.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Primacoustic
Primacoustic Freeport GT
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 23.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
14.500,oo ден


Stackable Mobile Panels

ЦЕНА: 23.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Primacoustic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok QL30
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 1.700,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
1.300,oo ден

wallmount speaker holder

ЦЕНА: 1.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE NT4
ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

X/Y Stereo studijski i lokacijski 1/2” kondenzatorski mikrofon.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure MX184
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 222 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
11.900,oo ден


Последен примерок !

They're no bigger than a paper clip unless you consider the sound they produce. The Microflex Lavalier microphones bring a new level of sophistication to personal voice reproduction. Like all Microflex family microphones, the Lavaliers use Shure's interchangeable condenser cartridges, available in cardioid, supercardioid or omnidirectional polar patterns. That means you can be sure there's a Microflex Lavalier that's right for your job.

ЦЕНА: 18.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure PG42 LC
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 200 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
10.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

Specifically engineered for vocal reproduction, the PG42 side-address condenser microphone features a large cardioid diaphragm tailored with high sensitivity to clearly reproduce refined performances. A -15dB switchable attenuator and a high pass filtering switch guarantees Shure quality for every lead vocal application.

ЦЕНА: 12.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH240A
EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 3.100,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 3.700,oo ден

Profesionalne slušalice namjenjene kućnoj Hi-Fi upotrebi i manje zahtjevnim studijskim korisnicima.

ЦЕНА: 3.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH440
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
6.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
5.500,oo денProfesionalne slušalice visokog kvaliteta izrade namjenjene studijskim korisnicima i Hi-Fi zaljubljenicima u kvalitetan zvuk.

ЦЕНА: 5.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH750 DJ
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
7.300,oo ден

НОВА ЦЕНА :
6.300,oo ден


Slušalice iz nove SRH serije namjenski napravljene za DJ monitoring.

ЦЕНА: 6.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH840
EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 7.500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 9.900,oo ден

Студиски слушалки од високата класа, наменети за сите видови на корисници од "студио" одсекот.

ЦЕНА: 7.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure WH20TQG
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
8.100,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
6.300,oo денThe Shure Wireless WH20TQG is a rugged, lightweight, dynamic headset microphone that provides high-quality voice pickup for Shure
wireless systems. It fits securely for active mic users with low visibility for stage appearances. The Shure WH20 is suitable for any voice communications application where comfort and reliability are required.

ЦЕНА: 8.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure WH30TQG
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 185 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
8.900,oo ден


Акцијата трае до потрошување на залихите!

Cardoid kondenzatorski mikrofon izrazito malog težišta pogodan za vokale koji sviraju neki instrument, ali i za glavne vokale koji žele imati "slobodne" ruke. Prenosivost, ugodnost, mala vidljivost mikrofona, i visoka kvaliteta zvuka je zagarantirana. Zbog svog kardoidnog (unidirectional) pickup patterna WH30 Vam pruža izolaciju od irelevantnih zvučnih izvora te ima izrazito visoku otpornost na mikrofoniju. Bežično spajanje na Shure bežićne baze uz pomoć 5' (1.5m) high-flex kabela sa T4Af priključkom.

ЦЕНА: 11.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure X2U XLR-USB Adapter
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 129 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.300,oo ден


Последен примерок !

Use your favorite microphones to digitally record wherever and whenever your computer takes you with the new X2u XLR-USB Signal Adapter.

ЦЕНА: 8.350 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Arena Reverb
Arena Reverb is a customized take on the successful TC Electronic Hall of Fame Reverb.

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 9100,oo ден
НОВА ЦЕНА : 6900,oo ден

ЦЕНА: 9.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic BG250-210
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
33.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
21.900,oo ден


The original BG250 raised the bar for lightweight bass combos. Now our new range of BG250 combos share the same fundamental tone, yet they also sound unique.
Combo that combines tons of raw power with stunning tone shaping tools and an impressive list of unconventional features. Meet BG250-210.

ЦЕНА: 33.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic MojoMojo Overdrive
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 6.600,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.900,oo ден


MojoMojo Overdrive is the overdrive pedal that will breathe life, magic and that certain something into your sound, making your playing stand out.

ЦЕНА: 6.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic PolyTune Clip
Polyphonic Clip-on Tuner with Adaptive LED Display, Custom Clip, and Multiple Tuning Modes

EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 2.500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 3.300,oo ден

ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Spark Mini Booster Pedal
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 5.300,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.900,oo ден


Kick your playing into high gear with Spark Mini Booster, a stompbox-wonder for the initiated that features a completely clean boost with some serious tone enhancement under the hood once you really start cranking things.
A whopping 20 dB of boost
Revolutionary PrimeTime™ switching
Discrete Analog Circuit

ЦЕНА: 5.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC WIRETAP RIFF RECORDER
24-bit Audio Recorder Stompbox with 8 Hours' Recording Capacity, Transport Controls, and Bluetooth Capability
ХИТ ПОНУДА !
Цена во Европа : 97 Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 4900,oo ден

The TC Electronic WireTap pedal makes it easier than ever to capture a song idea while you're riffing, gigging, or jamming. You can play back ideas through your amp to craft parts on top live like a looper. Or you can export ideas via Bluetooth to the free WireTap app and store them for safe keeping or share with fans and friends. You can also take the opportunity to re-amp parts through an amp/amp simulator and create your own multi-track masterpieces. The TC Electronic WireTap records one idea at a time and stores up to 8 hours of uncompressed 24-bit audio


ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Tascam
Tascam TC-1S
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 2.250,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
1.290,oo ден


The world's first solar-rechargeable tuner is the TC-1S from TASCAM. The TC-1S charges its battery from a bank of solar cells on the front panel in just 25 minutes, and a USB input is also available for quick-charging.

ЦЕНА: 2.250 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Tascam
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Tascam
Tascam TC-8
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 2.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
1.990,oo ден


Quick pitch detection and a large, easy-to-read display.

ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Tascam
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Tascam
TASCAM TM80
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
4.700,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.900,oo ден

ЦЕНА: 4.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Tascam
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC Helicon MP 75
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
8.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
5.900,oo денDynamic Handheld Microphone with Helicon Control Switch

ЦЕНА: 8.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC Helicon VoiceLive Play
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
18.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
14.900,oo ден
Whether you’re at the top of the charts
– or just a dreamer with a microphone,
singing with VoiceLive Play is like having
the best producers in the world dedicated
to making you sound amazing.

ЦЕНА: 18.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TOKAI
Tokai LS90Q
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 1150 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
60.500,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

"Made in JAPAN!" Električna gitara Les Paul oblika proizvedena u Japanu gdje se pazilo na svaki detalj od strane majstora koji znaju svoj posao. Tjelo gitare je uglavnom napravljeno od mahagonija, a vrat je napravljen također od mahagonija. Glavna karakteristika ovog instrumenta je veliki prirodni sustain koji se i očekuje gitare LP oblika. Što se tiće magneta, ovaj model je opremljen sa dva PAF MK2 pickupa koji su proizvedeni u Japanu te su specijalno motani da se dobije autentični vintage rock zvuk.

ЦЕНА: 71.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > TOKAI
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Universal Audio
UAD 2 APOLLO TWIN MKII QUAD
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 74400,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 94300,oo ден


Next-Generation Audio Conversion with Classic
Analog Sound and QUAD Core Processing.

ЦЕНА: 94.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Universal Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Universal Audio
UAD 2 APPOLO TWIN MKII DUO
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 49600,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 66400,oo ден

ЦЕНА: 66.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Universal Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Universal Audio
Universal Audio Apollo Twin Duo USB
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 48200,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 67900,oo ден

10 x 6 USB 3 Audio Interface with UAD-2 DUO DSP, 2 x Unison Preamps, and Realtime Analog Classics Plug-in Bundle - Windows

ЦЕНА: 67.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Universal Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Washburn
WASHBURN HF 11S
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 16.500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 19.000,oo ден

The F11S is well suited to finger picking and those who prefer a smaller bodied acoustic. It’s a great performing or recording instrument.

ЦЕНА: 16.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Washburn
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Washburn
Washburn T25
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА:400 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
18.000,oo ден

РАСПРОДАДЕНО
Jedan od Washburn basova najpristupačniji cijenom je doista veliki uspjeh. Ovi basovi su na profesionalnoj razini u svakom smislu, od drveta i izrade pa sve do super kvalitetnih komponenti elektronike. Bit ćete iznenađeni što sve ovaj instrument može. Ovo je verzija sa 5 žica.

ЦЕНА: 25.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Washburn
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Washburn
Washburn WP11SNS Parlor Acoustic Guitar
Parlor Acoustic Guitar Satin Natural

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 17600,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 22000,oo ден

ЦЕНА: 17.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Washburn
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Washburn
Washburn WP26SNS Parlor Acoustic
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 21900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 29900,oo ден

Vintage-detailed Parlor The solid-cedar topped Washburn WP Parlor acoustic guitars are small and comfortable instruments that sound impressively loud with a rich and warm voice that's perfect for accompaniment.

ЦЕНА: 21.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Washburn
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Yamaha
Yamaha ME150
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 45 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
1.500,oo ден


With easy to use functions and a slim body, the ME-150BK is as easy to operate as a cell phone. Incorporating the latest in music technology, this stylish metronome features a LCD screen that presents a clear display of the beat and waveform image. The ME-150BK metronome is the perfect practice tool for musicians at any level.

ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Yamaha
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Yamaha
Yamaha TD5BK
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 45 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
2.200,oo ден


Yamaha TD-5BK Tuner, compact design, it is almost as small as a business card, easy to read display, can be used for all instruments, also for timpani.

ЦЕНА: 4.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Yamaha
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Yamaha
Yamaha V5SC Violina 1/4
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 25.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
18.600,oo ден

Perfect for the beginning violinist, the V5SC features a spruce top and maple back and neck made from high quality materials. Each instrument is handcrafted utilizing the same traditional methods as used on high-end violins.

ЦЕНА: 25.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Yamaha
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM B1ON
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
4.200,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.300,oo денBass Effects Pedal

ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM B1XON
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
5.200,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
4.200,oo денBass Effects Pedal with Expression Pedal

ЦЕНА: 5.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM B3N
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
12.800,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
9.200,oo денIntuitive Multi-Effects Processor for BassistsЦЕНА: 12.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM H6 Handy Recorder
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 29.000,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
26.300,oo ден

Zoom ha've been building innovative, great-sounding products for the past thirty years. But with the revolutionary H6—the most versatile portable recorder ever—the bar is raised further still.

ЦЕНА: 29.000 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > ZOOM
 
rows: 203
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  T.C. Electronic   
.
  TC ELECTRONIC WIRETAP RIFF RECORDER  
  TC ELECTRONIC WIRETAP RIFF RECORDER  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Numark  
.
  NUMARK PARTYMIX  
  NUMARK PARTYMIX  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Universal Audio  
.
  UAD 2 APOLLO TWIN MKII QUAD  
  Shure GLXD16-Z2 Bodypack  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure GLXD16-Z2 Bodypack  
  Shure GLXD16-Z2 Bodypack  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Novation  
.
  Novation Launchpad Mini MK2  
  Novation Launchpad Mini MK2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss VE-5 RD Vocal Processor  
  Boss VE-5 RD Vocal Processor  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Traktor Kontrol F1  
  Native Instruments Traktor Kontrol F1  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC Electronic Shaker Vibrato Pedal  
  TC Electronic Shaker Vibrato Pedal  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата HOT DEAL :  
 
Akai
Alesis
Allen&Heath
American Audio
American DJ
Arturia
Audient
Behringer
Blackstar
BOSS
Bugera
Cerwin-Vega
Crown
Denon
DigiTech
Electro-Harmonix
ENGL
Ernie Ball Strings
Focusrite
FUJIGEN
Furman
Gewa
Godin
Joemeek
König & Meyer
Ketron
Kurzweil
Laserworld
Lexicon
LINE6
M-Audio
MARANTZ Professional
Midas
Mike Balter
Native Instruments
Numark
Orange
Paiste
Peavey
Primacoustic
Quik Lok
RODE
Shure
T.C. Electronic
Tascam
TC Helicon
TOKAI
Universal Audio
Washburn
Yamaha
ZOOM
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти