БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! artikaldownloadgalerijagarantni_listkategorija_glavnakategorija_sa_artiklimakategorija_sa_kategkontaktLinklivesearchlivesearch2livesearchPROBAnapravisitemapphpnovi50novi100phprintpocetna_stranapocetna_strana5pocetna_strananeokpocetna_stranaNEW oldpocetna_stranaNEWpocetna_stranaOLD2proizvodjac_artikli_kategorijaproizvodjac_artikli_sviproizvodjacireference_01vinstallreference_02minstallreference_03studio_broadcastreference_04rentalcireference_05artistrezultat_pretragespecijalne_ponudetell_a_friendvestARTvestivesti_menuvesti_menuSvesti2vesti2ALLvesti2NEWvesti2Svesti5vestiALLvestiNEWvestiSvestSVvirtuelna_setnjaCall: +389(0)2 3216640     E-mail: [email protected]        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
  background="../mex/awmdata/menu/main-button-tile.gif" >  
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
  > Миксети  
  > Микрофони  
  > Монитори  
  > Слушалки  
  > Уреди за Репродукција и Снимање  
  > Процесори  
  > Теренска Опрема  
  > Студиски Светла  
  > Софтвер и Дополнителна Опрема  
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз�  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на [email protected]
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  28.10.2015  
 
  KOMPLETE KONTROL S-Series | КОМПЛЕТЕН Инструмент!  
 

Во текот на последните неколку години, Native Instruments издаде неколку видови на диџејски и студиски контролери, кои лесно се интегрираат со нивниот софтвер. Тука ги вклучуваме познатите : MACHINE, како и DJ-ските TRAKTOR KONTROL X1, Z1, Z2, F1, S4 и S8. Додека Maschine ја имаше целосната интеграција за Komplete, потрошувачите со нетрпение ја чекаа новата најавена контролна клавијатура која истотака ќе биде целосно интегрирана со Komplete. Поради тоа, Native Instruments ја создадоа "Komplete KONTROL S-серијата" која ги содржи трите модели (S25, S49, S61, односно клавијатурите со 25, 49, или 61 клавиши кои се многу солидно изработени од познатиот FATAR.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  17.09.2015  
 
  Apollo Twin Interface - Realtime UAD Processing and Thunderbolt.  
 
Apollo Twin го редефинираше домашното и студиското снимање, преку создавање на легендарен интерфејс за аналоген студиски звук кој секој може да го почувствува. Оваа 2x6 Thunderbolt аудио карта за Mac е комбинација на истиот беспрекорен 24 / 192kHz аудио конвертор на реномираните Universal Audio Apollo серии со onboard Realtime UAD SOLO или DUO обработка и процесирање.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
  КАТЕГОРИЈА  
 

Софтвер и Дополнителна Опрема

 
   
   
  Вкупно Производи: 101  
.
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Alesis
Alesis LineLink USB Audio Kabel
Record your mixer, keyboard, sampler, or drum machine in stereo to your computer.
ЦЕНА: 2.200 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Alesis
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Alesis
Alesis MicLink USB Audio Cabel
MicLink makes it easy to direct-connect any dynamic microphone to USB for mono recording.
ЦЕНА: 2.200 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Alesis
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American Audio
American Audio Microphone Case
Kofer za 12 mikrofona i pribor. Odlična zaštita pri transportu i spremanju. Napravljen s metalik crnim aluminijskim finishem.
ЦЕНА: 3.000 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American Audio
American Audio Microphone Stand High ECO-MS1
Stalak za mikrofon
ЦЕНА: 1.700 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American Audio
American Audio VLP2500
Pojačalo snage 750W RMS-a po kanalu pri @ 8 Ohm-a.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ MC-1
Lulica za mikrofon
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ MC-2
Lulica za mikrofon
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
AmericanDJ 2xRCA/2xRCA cable 3m
Pre assembled RCA cable 3m
ЦЕНА: 350 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Australian Monitor
Australian Monitor ATC401
Desk stand Solid Black Microphone Stand.
ЦЕНА: 900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Australian Monitor
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Cable Tester CT100
Kabl tester kontroliran mikroprocesorom

ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

ЦЕНА: 1.800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer MicroMon MA400
The ultra-compact MICROMON MA400 is the ideal personal monitor mixer for the performer who always asks for “more me.”
ЦЕНА: 1.800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Reference Amplifier A500
Profesionalno studijsko pojačalo referensne klase snage 500 W.

SOLD OUT
РАСПРОДАДЕНО

ЦЕНА: 13.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Ultrapatch Pro PX3000
Balanssirano prespojno - patch polje u 48 taka sa 3 moda rada
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Bespeco
Bespeco PYMAC600 XLRF-TS
Assembled microphone cable realized with rubber mono jack, metal female cannon and shielded 5 mm. cable. Available in the colors black, red and blue. Length mt. 6.

ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Bespeco
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Bespeco
Bespeco SLJF600
Jack Mono / XLR 3 Pole Female 6m
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Bespeco
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Bespeco
Bespeco SLYMSR180 Audio Cable 1,8m
Аудио кабел.
ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Bespeco
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Crane Song
Crane Song Avocet
Stereo kontroler s tri digitalna ulaza, tri analogna ulaza i sistemom za slušalice.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Crane Song
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R Airence USB Extension Unit
With the D&R AIrence Extension unit you can expand your Airence mixing console with 6 extra faders which are linked to 6 triple inputs (6 microphones- and 12 stereo line input channels).
ЦЕНА: 80.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R ON-AIR light
ON-AIR light is a low cost item that every radio studio needs. And this one is so easy to install that it can be used in any radio studio with nearly any mixer that is capable of shorting 2 simple wires on his remote connections (GPO).
ЦЕНА: 13.100 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R Studio Remote AIRENCE
The Studio Remote is designed to be the remote and communication interface between the mixing console and the announcer or guest.
ЦЕНА: 18.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R Telephone Hybrid-1
Pasivni telefonski hibrid dimenzije pola reka. Predstavlja osnovni model interfejsa za posredovanje između telefonske linije i miks pulta. Zadatak mu je da omogući direktnu komunikaciju između pozivača i studija/režije na što prostiji način. Kvalitetna pasivna mreža vrši dobru izolaciju šuma sa linije kao i separaciju ulaznog i izlaznog signala. Omogućava prelaz sa 2-žilne telefonske linije na balansiranu liniju niske impedanse. Opremljen je0dB balansiranim linijskim ulazom, te mikrofonskim izlaznim konektorom sa nivoom signala od -20dB
ЦЕНА: 14.100 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R Timer
Rack Broadcast Timer softverski kontroliran.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     dbx
dbx PB48 patch bay
The PB-48 is a 48 point patch bay (24 pairs) with TRS 1/4" phone jacks. The internal configuration offers 24 Card Assemblies with 2 jacks on each Card.
ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > dbx
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Dynaudio
Dynaudio Volume Box
Take Complete Control.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Dynaudio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Event
Event Studio EQ
Studio EQ is Event's precision environmental calibration system.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Event
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Fairlight
Fairlight SOLO
A fully featured professional Audio Post system in a mouse and keyboard based environment.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Fairlight
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Fairlight
Fairlight Xynergi
Xynergi is a complete media production system, harnessing all the power of Fairlight’s hardware and software – recording, editing, mixing, MIDI, video.
It fits beautifully into the production chain, supplying quality audio recording, editing, premixing, or even final mix. At the same time it edits and plays your video track, and interfaces easily to your media server.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Fairlight
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Furman
Furman PL-PLUS CE
The Classic Series from Furman brings together superior protection and outstanding performance in a sturdy, rack-mountable design. The Classic Series features Furman’s revolutionary Series Multi-Stage Protection (SMP), Linear Filtering Technology (LiFT), and Extreme Voltage Shutdown (EVS). Together, these technologies comprise what is, without question, one of the world's most advanced and comprehensive transient voltage surge supressors.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Furman
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Furman
Furman AC-210 A E
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 199 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
10.900,oo ден


The most widely recognized and trusted name in AC power conditioning is proud to introduce the AC-210AE compact power conditioner featuring Furman’s revolutionary SMP technology.

ЦЕНА: 12.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Furman
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Furman
Furman M-10x E
Furman's range of power conditioners offer protection against abnormal power circuit conditions. The Classic series are the original Furman range but updated with features to suit the European market. The Merit series provide more basic protection, at a lower price. All units are housed in 1U rack-mounting enclosures.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Furman
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Furman
Furman P-1400 AR E
Vrhunski korektor/stabilizator napona u rack formatu. Pegla ulaznih od177V do280V u stabilni napon na 230V . Maximalna snaga 6A…VRIJEME REAKCIJE JE 1 nanosekunda !!! Zvuci nevjerovatno,ali u tome I jeste kvaka –))
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Furman
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Gewa
Alpha Audio Basic Line Twin Cable 3m
Двоен кабел за инструменти и аудио опрема.
ЦЕНА: 400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Gewa
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Gewa
Hot Wire Cinch Cable
Hot Wire Basic Line Cinch Cable. High performance cinch cable.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Gewa
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 12235 Music Stand Light Starlight
Lampa za osvijetljenje teksta ili nota. Moguća montaža na razne vrste stalaka
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 122e Music Stand Light
Odlično svijetlo. Lagano montiranje. Usmjerenost. Prekidač.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 210/2 Microphone Stand
Industrijski standard za mikrofonski stalak. Praktički vječan. Odlična izrada i stabilnost.
ЦЕНА: 3.300 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 231/1 Table Microphone Stand
Mikrofonski stolni stalak
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 231/1 Table Microphone Stand
Lagani stolni nosač mikrofona
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 234 Table/Floor Microphone Stand
Dvodijelni stalak s mehanizmom idealan za bubnjare ili studio.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 237 Table Clamp
Stolni držač lulice/mikrofona
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 23850 Microphone Desk Arm
Mikrofonska stolna "ruka"
ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 23855 Table Flange

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 26740 Monitor Stand
Monitorski stalak diametra 450 mm.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Konig & Meyer
K&M 28075 Mixer Stand
28075 Stalak za miksetu ili pojačalo
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Konig & Meyer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz CV5A2
Video kabl (SDI, HDTV, YC, RGBHV, kompozitni)
Balansirani audio (2 x 0.22 mm²)

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz FOHTT03
OPtički kabl za ADAT™ i S/PDIF transfer dužine 3 metra.
ЦЕНА: 400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz FOHTT05
Optički kabl za ADAT™ i S/PDIF transfer dužine 5 metara.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz LSCF425SW
Visoko fleksibilni kabl s PVC ovojnicom 4 x 2.5 mm².
ЦЕНА: 160 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz MB1-X03
Vrhunski mikrofonski kabl dužine 3 metara. Idealan za studijske instalacije ili svakodnevnu upotrebu na bini.

ПРОЗИВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz MB1-X05
Vrhunski mikrofonski kabl dužine 5 metara. Idealan za studijske instalacije ili svakodnevnu upotrebu na bini.
ЦЕНА: 1.250 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz MB1-X10
Vrhunski mikrofonski kabl dužine 10 metara. Idealan za studijske instalacije ili svakodnevnu upotrebu na bini.

ПРОЗИВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz MID-010
Profesionalni Midi kabl dužine 1 metar s pozlaćenim pinovima.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz MID-030
Profesionalni Midi kabl dužine 3 metra s pozlaćenim pinovima.
ЦЕНА: 600 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz MID-060
Profesionalni Midi kabl dužine 6 metra s pozlaćenim pinovima.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Klotz
Klotz MY206SW
Profesionalni balansirani mikrofonski kabl s PVC ovojnicom i ekstremne fleksibilnosti.
ЦЕНА: 110 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Klotz
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Langevin
Langevin More Me HP-101
Studijsko pojačalo za slušalice.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Langevin
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Neumann
Neumann EA87
Elastic shockmount for your Neumann U87
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Neumann
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     PreSonus
Presonus Central Station
Studijska centralna kontrolna jedinica, sa kontrolom monitoringa i talkback sekcijom!
Sve u 1 rekovskoj visini.

ЦЕНА: 32.800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > PreSonus
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     PreSonus
Presonus Central Station Remote CSR1
Daljinska kontrola za PreSonusov Central Station + talkback sekcija pod rukom.
ЦЕНА: 11.950 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > PreSonus
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Primacoustic
Primacoustic Freeport GT
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 23.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
14.500,oo ден


Stackable Mobile Panels

ЦЕНА: 23.800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Primacoustic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Primacoustic
Primacoustic Freeport XT
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 24.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
15.800,oo ден


Mobile Panels

ЦЕНА: 24.800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Primacoustic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok A188
Stolni stalak za mikrofon
ЦЕНА: 1.300 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok A50
Quiklok A85 odličan stalak za svaki projekt ili snimateljski studio.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok BS300
QuikLok BS300 Near-Field monitorski/zvučnički stalak
ЦЕНА: 2.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok MP890
Držač za mikrofon
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok MP892
Držač za mikrofon - mali
ЦЕНА: 100 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok MS307
Držač lampe
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok Z250 Triple Level Workstation
Triple Shelf Workstation with wood tops and pull-out shelf
ЦЕНА: 17.800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Quik Lok
QuikLok Z600
Studijski stol na dva nivoa. Metalna konstrukcija sa 8 rekovskih visina zadovoljava potrebe većine studijskih korisnika!
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Blimp Zeppelin
RØDE Blimp je kompletna zaštita od vjetra i shock mount za: NTG-1, NTG-2 i NTG-3 mikrofone, te ostale mikrofone-pucaljke do 325mm dužine.
ЦЕНА: 14.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Boom Pole
Rode Boompole teleskopski držač mikrofona dužine do 3 metra. Namijenjen za NTG-1, NTG-2, NTG-3, NT4, NT5, NT55, M3.
ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Dead Cat
RODE Dead Cat je specijalno dizajniran za zaštitu od vjetra za mikrofone: Video Mic, NTG-1, NTG-2, NTG-3 i ostale.
ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE MiCon-5
Rode MiCon priključak omogučava vam beskrajnu integraciju između Rode HS-1 naglavnog mikrofona i Lavalier mikrofona s širokim spektorom raznih wireless sistema.
ЦЕНА: 1.600 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE MiCon1
Rode MiCon priključak omogučava vam beskrajnu integraciju između Rode HS-1 naglavnog mikrofona i Lavalier mikrofona s širokim spektorom raznih wireless sistema.

ЦЕНА: 1.100 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE MiCon2
Rode MiCon priključak omogučava vam beskrajnu integraciju između Rode HS-1 naglavnog mikrofona i Lavalier mikrofona s širokim spektorom raznih wireless sistema.
Konverzija na mini stereo jack.

ЦЕНА: 1.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE MiCon3
Rode MiCon priključak omogučava vam beskrajnu integraciju između Rode HS-1 naglavnog mikrofona i Lavalier mikrofona s širokim spektorom raznih wireless sistema.
ЦЕНА: 1.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE MiCon4
Rode MiCon priključak omogučava vam beskrajnu integraciju između Rode HS-1 naglavnog mikrofona i Lavalier mikrofona s širokim spektorom raznih wireless sistema.
ЦЕНА: 1.600 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Micro Boompole
The RØDE Micro Boompole provides ultimate boom pole performance in a convenient and portable size.
ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Mini Boompole
The Rode Mini Boompole is a compact, lightweight solution to electronic-news-gathering (ENG) and field recording applications that do not necessarily require a long boompole.
ЦЕНА: 5.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Mini-Jack to XLR
Rode VXLR - Mono Mini-Jack to XLR Converter
ЦЕНА: 700 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE PG1 Cold Shoe Pistol Grip
The PG1 Cold Shoe Pistol Grip is a convenient and ergonomic way to operate your RØDE VideoMic or Stereo VideoMic independently of your video camera.
ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE PG2 Shock Mount Pistol Grip
The Rode PG2 is an excellent pistol grip shockmount for recording applications with shotgun microphones. Built to reduce handling noise while providing a comfortable, ergonomic handheld design, the Rode PG2 features a rubberized, contoured base.
ЦЕНА: 4.700 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Pop Shield
The Rode Pop Shield keeps plosives from causing problems in your recordings. It's also designed specifically to be acoustically transparent, so your vocal tracks don't lose any of their high-end sparkle and detail, a problem found with many basic mesh pop filters.

ЦЕНА: 2.200 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE PSA1 Studio Arm
Swivel Mount Studio Arm Microphone Stand for radio, broadcast, studio and home use. It provides full 360 degree rotation.
The professional way to mount your microphone to a worktop or studio desk.

ЦЕНА: 5.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE SC2
The SC2 is a high-quality shielded 3.5mm TRS patch cable. The cable extends from 170mm to up to 400mm, and features right-angle connectors for ergonomic use.
ЦЕНА: 900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
Rode SC3
3.5mm TRRS to TRS Adaptor for smartLav
ЦЕНА: 900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
Rode VC1 Stereo Cable
Stereo Mini Male to Stereo Mini Female VideoMic Cable
ЦЕНА: 900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE WS6 Windshield
ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА
The RØDE WS6 Deluxe Windshield is an easy to use high-performance windshield for shotgun microphones.

ЦЕНА: 2.700 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE WSVM Windshield
Rode WSVM Windshield for VideoMic, NTG-1 and NTG-2 Microphones
ЦЕНА: 950 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure PS-6 pop filter
Pop filter 6 inča sa nosačem.
ЦЕНА: 2.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure WA302 cable
The Shure WA302 cable provides a high-quality wireless connection to your instrument!
ЦЕНА: 1.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure X2U XLR-USB Adapter
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 129 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.300,oo ден


Последен примерок !

Use your favorite microphones to digitally record wherever and whenever your computer takes you with the new X2u XLR-USB Signal Adapter.

ЦЕНА: 8.350 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     SM Pro Audio
SM Pro Audio DI8
Multi-funkcionalni 8-kanalni direct injection box i stereo linijski mixer sve u jednoj rack visini.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > SM Pro Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     SM Pro Audio
SM Pro Audio HP6E
Visokokvaliteno šest kanalno pojačalo za slušalice su jednoj rack veličini.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > SM Pro Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     SM Pro Audio
SM Pro Audio Nano Patch Plus
Ултра компактна 2-канална аналогна пасивна волумен контрола!
Совршен спој од добро познатите Nano Patch и iNano модели, во едно паковање - а цената не само што не е променета, туку е и подостапна од било кога досега !

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > SM Pro Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     SM Pro Audio
SM Pro Audio Q-Amp
Enhanced 4-Channel Headphone Amp
E-Series circuit design, component selection, and manufacturing offer an additional level of quality to the already successful HP4V.

ЦЕНА: 6.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > SM Pro Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     SM Pro Audio
SM Pro Audio XPH4
Ekstremno kompaktno četiri kanalno pojačalo za slušalice.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > SM Pro Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     SPL
SPL MTC-2381 Monitor Controler
Monitorski & Talkback kontroler kombinira kontrolu glasnoće, managment zvučnika i odabir izvora za stereo monitoring s talkback i cue mixing funkcijama.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > SPL
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     SPL
SPL SMC 2489
Surround monitorski kontroler
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > SPL
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
Zoom AD-14 Power Adapter
DC5V AC Adapter
The ZOOM AD-14 is an AC power adapter designed for use with the H4n, R16, R24, Q3 or Q3HD.

ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
Zoom HS-1
Hot/Cold Shoe Mount Adapter To 1/4"
ЦЕНА: 1.000 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > ZOOM
 
rows: 98
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Gewa   
.
  Hot Wire Cinch Cable  
  Hot Wire Cinch Cable  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RODE  
.
  RODE Lavalier  
  RODE Lavalier  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Furman  
.
  Furman M-10x E  
  RODE PSA1 Studio Arm  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RODE  
.
  RODE PSA1 Studio Arm  
  RODE PSA1 Studio Arm  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure FP35 Plug-on wireless system  
  Shure FP35 Plug-on wireless system  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RODE  
.
  RODE Stereo VideoMic  
  RODE Stereo VideoMic  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RODE  
.
  Rode SC3  
  Rode SC3  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Klotz  
.
  Klotz MB1-X10  
  Klotz MB1-X10  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата Софтвер и Дополнителна Опрема :  
 
Alesis
American Audio
American DJ
Australian Monitor
Behringer
Bespeco
Crane Song Ltd.
D&R
dbx
Dynaudio Acoustics
Event Electronics
Fairlight
Furman
Gewa
König & Meyer
Klotz
Langevin
Neumann
PreSonus
Primacoustic
Quik Lok
RODE
Shure
SM Pro Audio
SPL
ZOOM
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти