БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! artikaldownloadgalerijagarantni_listkategorija_glavnakategorija_sa_artiklimakategorija_sa_kategkontaktLinklivesearchlivesearch2livesearchPROBAnapravisitemapphpnovi50novi100phprintpocetna_stranapocetna_strana5pocetna_strananeokpocetna_stranaNEW oldpocetna_stranaNEWpocetna_stranaOLD2proizvodjac_artikli_kategorijaproizvodjac_artikli_sviproizvodjacireference_01vinstallreference_02minstallreference_03studio_broadcastreference_04rentalcireference_05artistrezultat_pretragespecijalne_ponudetell_a_friendvestARTvestivesti_menuvesti_menuSvesti2vesti2ALLvesti2NEWvesti2Svesti5vestiALLvestiNEWvestiSvestSVvirtuelna_setnjaCall: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist-maceodnia.com        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
  background="../mex/awmdata/menu/main-button-tile.gif" >  
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
  > Миксети  
  > Микрофони  
  > Монитори  
  > Слушалки  
  > Уреди за Репродукција и Снимање  
  > Процесори  
  > Теренска Опрема  
  > Студиски Светла  
  > Софтвер и Дополнителна Опрема  
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  28.10.2015  
 
  KOMPLETE KONTROL S-Series | КОМПЛЕТЕН Инструмент!  
 

Во текот на последните неколку години, Native Instruments издаде неколку видови на диџејски и студиски контролери, кои лесно се интегрираат со нивниот софтвер. Тука ги вклучуваме познатите : MACHINE, како и DJ-ските TRAKTOR KONTROL X1, Z1, Z2, F1, S4 и S8. Додека Maschine ја имаше целосната интеграција за Komplete, потрошувачите со нетрпение ја чекаа новата најавена контролна клавијатура која истотака ќе биде целосно интегрирана со Komplete. Поради тоа, Native Instruments ја создадоа "Komplete KONTROL S-серијата" која ги содржи трите модели (S25, S49, S61, односно клавијатурите со 25, 49, или 61 клавиши кои се многу солидно изработени од познатиот FATAR.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  17.09.2015  
 
  Apollo Twin Interface - Realtime UAD Processing and Thunderbolt.  
 
Apollo Twin го редефинираше домашното и студиското снимање, преку создавање на легендарен интерфејс за аналоген студиски звук кој секој може да го почувствува. Оваа 2x6 Thunderbolt аудио карта за Mac е комбинација на истиот беспрекорен 24 / 192kHz аудио конвертор на реномираните Universal Audio Apollo серии со onboard Realtime UAD SOLO или DUO обработка и процесирање.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
  КАТЕГОРИЈА  
 

Слушалки

 
   
   
  Вкупно Производи: 32  
.
  Изберете за Повеќе Инфорамции     AKG
AKG K 141 MKII
PROFESSIONAL STUDIO HEADPHONES.
EASY INTONATION
for superior vocal recordings

ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > AKG
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     AKG
AKG K121 Studio
COST-EFFICIENT THRILLS
for monitoring and playback in studio

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > AKG
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     AKG
AKG K171 MkII
Profesionalne zatvorene DJ/Studio slučalice.
ЦЕНА: 7.700 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > AKG
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     AKG
AKG K240 MKII
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 5300,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 8400,oo денThe K 240 MK II is a newly updated version of AKG’s most successful headphones with Varimotion™ technology and XXL transducers.

ЦЕНА: 8.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > AKG
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     AKG
AKG K271 MKII Studio
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 6900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 10900,oo ден

Professional circumaural hi-fi stereo studio headphones.
The newly designed AKG legend, K 271 MK II combines the benefits of AKG’s circumaural design for extreme comfort and a closed-back design for maximum isolation from ambient noise.

ЦЕНА: 10.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > AKG
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     AKG
AKG K44 V2
AKG K44 CLOSED BACK HEADPHONES
ЦЕНА: 2.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > AKG
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     AKG
AKG K99
Полуотворени HiFi & Студио слушалки со врвен квалитет, комфорт и одличен однос цена-квалитет.
ЦЕНА: 3.600 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > AKG
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Audio-Technica
Audio Technica ATH M20X
Pure. Professional. Performance.
ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Audio-Technica
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Audio-Technica
Audio Technica ATH M30X
Pure. Professional. Performance.
ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Audio-Technica
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer MicroAmp HA400
4-kanalno stereo pojačalo za studijske slušalice.
ЦЕНА: 2.300 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer MiniAmp AMP800
Ultra-Compact 4-Channel Stereo Headphone Amplifier
ЦЕНА: 5.100 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BeyerDynamic
Beyerdynamic DT770 PRO
ПОПУСТ !
СТАРА ЦЕНА :
11.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
9.900,oo ден


The DT 770 PRO is a closed dynamic headphone which has been designed for critical music and sound monitoring. The single-sided cable makes the handling of the headphone easy.

ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > BeyerDynamic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BeyerDynamic
Beyerdynamic DT770M
Dinamičke zatvorene slušalice dizajnirane za monitoring u studiju i kontrolu pri kritičnim studijskim trenutcima.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > BeyerDynamic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BeyerDynamic
Beyerdynamic DT880 PRO
Poluotvorene slušalice referensne klase idealne za studijske uvjete i klasične audiofile, “remake” studijskog klasika DT 880.
ЦЕНА: 14.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > BeyerDynamic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ MPH-1
MARANTZ MPH-1 | PROFESSIONAL STUDIO HEADPHONES


Marantz Professional’s MPH-1 headphones feature powerful 40mm drivers and a comfortable on-ear design, perfectly suited for both long hours in the studio monitoring in-field recordings or listening to music. With their authoritative 15–28kHz frequency response, the MPH-1 delivers the detail and accuracy needed to accurately evaluate every recording. The leather cushioning on the flexible headband and ear cups provides a fatigue-free listening experience for even the longest-lasting, most demanding sessions and their rugged stainless steel telescopic arms easily stand up to heavy-duty use. An impedance of 32Ω and 95dB sensitivity ensures compatibility with the widest range of equipment.

ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ MPH-2
MARANTZ MPH-2 | PROFESSIONAL STUDIO HEADPHONES

The MPH-2 is a high-definition headphones bridge the gap between studio monitor engineering and private audio. Incorporating premium audio components into a rugged, durable design, HDH50 delivers critical sound reproduction and audio isolation for use in professional recording and monitoring environments.

ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ MPH-3
MARANTZ MPH-3 | PROFESSIONAL STUDIO HEADPHONES

The MPH-3 is a multi-purpose monitoring headphone. Lightweight and comfortable, it features 45mm neodymium drivers that deliver extended frequency response. Suitable for mixing, monitoring and personal listening, the high-quality transducers deliver clear sound and detailed imaging without distortion. The 180-degree rotatable earcups are perfect for DJ and other single-ear listening applications.

ЦЕНА: 3.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ MPH-4
MARANTZ MPH-4 | PROFESSIONAL STUDIO HEADPHONES

Thanks to its closed construction is suitable Marantz MPH-4 headphones ideal for working in the recording studio . The over-ear shells completely envelop the ears and thus ensure a comfortable fit . The best conditions for long recording sessions . The precise housing design is perfect for the built 50mm drivers tuned and is specially designed for mixing and monitoring designed tasks. The noise-isolating earcups facilitate concentrated listening.

ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     PreSonus
Presonus HP4
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
8.600,oo ден

НОВА ЦЕНА:7.500,oo ден

4-канален засилувач/разводник за слушалки во куќиште со компактни димензии со 150mWatt нa 51 Ohm.

ЦЕНА: 7.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > PreSonus
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     PreSonus
Presonus HP60
6 kanalno pojačalo/distribucija za slušalice sa neovisnom mix kontrolom
ЦЕНА: 19.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > PreSonus
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Sennheiser
Sennheiser HD280 Pro
Sennhieiser's HD280 Pro headphones have the features and performance you need to produce professional-quality audio.
Designed to deliver exceptional isolation from ambient noise with precise and linear sound reproduction at high SPLs, the HD 280 Pro combines high fidelity with practical design and maximum comfort.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Sennheiser
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Sennheiser
Sennheiser HD380 Pro
HD380 Pro professional monitoring headphone is designed to exceed the demands of the professional environment.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Sennheiser
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure BRH 440M
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 16.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
14.500,oo ден

Dual-Sided Broadcast Headset

ЦЕНА: 16.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure BRH31M
The Shure BRH31M Single-Sided Lightweight Broadcast Headset is designed for speech in broadcast applications while listening to director cues, instruction, etc. The lightweight, comfortable headset features a supra-aural single-ear headphone and dynamic microphone on a pivoting boom for optimum placement.
ЦЕНА: 11.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure MX153 Earset
Outstanding clarity in an extremely comfortable over-the-ear design.
ЦЕНА: 13.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH240A
EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 3.100,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 3.700,oo ден

Profesionalne slušalice namjenjene kućnoj Hi-Fi upotrebi i manje zahtjevnim studijskim korisnicima.

ЦЕНА: 3.100 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH440
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
6.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
5.500,oo денProfesionalne slušalice visokog kvaliteta izrade namjenjene studijskim korisnicima i Hi-Fi zaljubljenicima u kvalitetan zvuk.

ЦЕНА: 5.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH840
EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 7.500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 9.900,oo ден

Студиски слушалки од високата класа, наменети за сите видови на корисници од "студио" одсекот.

ЦЕНА: 7.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ULTRASONE
Ultrasone HFI 450
Najnovije slušalice iz Ultrasone asortimana. Zasnovane na legendarnim HFI 15G, ovo je početak priče u kupovini hi fi/studijskih slušalica. Kao i kod svih Ultrasone slušalica,S-Logic™ Natural Surround Sound Technology će vam pružiti kompletan doživljaj.
ЦЕНА: 5.500 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > ULTRASONE
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ULTRASONE
Ultrasone HFI 580
Zatvorene izrade, izuzetnog dizajna i poboljšanog zvuka (S-Logic™ Plus) , HFI 580 će vam pružiti čvrst bas i preciznu, detaljnu poziciju instrumenata u zvučnom spektru.
ЦЕНА: 8.800 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > ULTRASONE
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ULTRASONE
Ultrasone PRO 550
More power - less strain - Professionally designed and equipped headphones.
ЦЕНА: 11.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > ULTRASONE
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ULTRASONE
Ultrasone Zino
Dakle, napokon! Za sve vas koji ste se potpuno pomirili sa tim da je mp3 jedini i najbolji način slušanja muzike. Model Zino je specijalno razvijen i prilagođen mp3 muzici. Ton je neopisivo bolji od bilo čega drugog šta ste probali do sada.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Слушалки > ULTRASONE
 
rows: 98
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Furman   
.
  Furman PL-PLUS CE  
  Furman  PL-PLUS CE  
  ПовеќеПовеќе  
.
  König & Meyer  
.
  K&M 210/2 Microphone Stand  
  K&M 210/2 Microphone Stand  
  ПовеќеПовеќе  
.
  MARANTZ Professional  
.
  MARANTZ MPH-1  
  RODE Video Mic Go  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RODE  
.
  RODE Video Mic Go  
  RODE Video Mic Go  
  ПовеќеПовеќе  
.
  ULTRASONE  
.
  Ultrasone PRO 550  
  Ultrasone PRO 550  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure BRH31M  
  Shure BRH31M  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RODE  
.
  RODE NT1A Set  
  RODE NT1A Set  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure FP25/SM58  
  Shure FP25/SM58  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата Слушалки :  
 
AKG
Audio-Technica
Behringer
BeyerDynamic
MARANTZ Professional
PreSonus
Sennheiser
Shure
ULTRASONE
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти