1 RME MADIface XT : Artist Sistems d.o.o. Macedonia - Pro audio equipment & musical instruments
   
   
 
БарајБарај
 
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist.com.mk        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
         
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ  
Studio & Recording
  > Микрофони  
  > Софтвер  
  > Звучни и DSP Карти  
  >> USB  
  >> Firewire  
  >> PCI, PCIe, PCMCIA ...  
  >> DSP - Процесорски Карти  
  >> Останати Уреди со Аудио Интерфејси  
  > Контролери  
  > Дигитални ХД Снимачи  
  > Надворешни Ефекти и Процесори (Outboard)  
  > Конвертори  
  > Миксети  
  > Монитори  
  > Студиски Слушалки  
  > Дополнителна Опрема и Аксесоари  
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
  RME
 
  RME MADIface XT Приказ на сите производи од RME  
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / USB
 
 

RME's MADIface XT is the world's first USB3 audio interface - and the world's smallest portable interface that provides access to hundreds of audio channels in such a small package.

ЦЕНА: ЈАВЕТЕ СЕ ЗА НАЈДОБРА ЦЕНА
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
.
 

For highest usability and connectivity the XT can also be used with USB 2.0 (computer I/O limited to 70 channels). Its unique PCI Express port connects to External PCI Express cards as well as adapters to Thunderbolt, providing all the fastest interfacing technologies available for maximum channel count and lowest latency in one unit.

To bring together the most complete I/O set for live or studio usage, two digitally controlled high end mic/line preamps, two balanced line outputs and one stereo phones output are included. Full stand-alone operation with remote control over MADI plus TotalMix FX for unlimited mixing, routing and processing open an endless world of possible applications.

For the most convenient desktop operation RME's Advanced Remote Control can be connected (option).

Top
Features

The RME MADIface XT is capable of transferring digital audio data directly into a computer, from any device equipped with a MADI interface. Analog sources can be connected to a stereo analog input, and 2 stereo analog outputs add full monitoring connectivity. Installation is simple, even for the inexperienced user, thanks to the latest Plug and Play technology. The numerous unique features and well thought-out configuration dialogs put the MADIface XT at the very top of the range of digital audio interfaces.Front Panel

MADIface XT
The front of the MADIface XT has 2 XLR/TRS line and microphone inputs, a stereo line/headphone output, two rotary encoders with push functionality, four menu keys, a graphical colour display, and six status LEDs.

Mic/Line Inputs. The Neutrik combo sockets of the two Mic/Line inputs provide XLR and 6.3 mm / 1/4" TRS connection. They have LEDs for Signal (SIG), Overload (Clip) and phantom power (48V).

Headphone Output. Channels 3/4 feed the headphone output, which also operates as high-quality unbalanced line output.

Display. The display main screen (Global Level Meters) shows the current state of interface mode (PCIe orange, USB 2 yellow, USB 3 blue), the sync state of MADI and AES inputs, and incoming and outgoing MIDI data.

The four keys, the two encoders 1 and 2, the high-resolution and clear colour display, and a well thought-out menu structure enable the user to quickly change and configure the device’s settings completely without a computer. Help notes and clear markers in the display guide the user through all functions. The rotary encoder 1 and 2 set the monitoring volume of the rear and front output directly at the device.Rear Panel

MADIface XT
The rear panel of the MADIface XT has two balanced analog outputs, word clock I/O, MADI coaxial I/O, two MADI optical I/O, USB 3 port (compatible to USB 2), PCI Express connector, MIDI/AES I/O, the power socket and a power switch.

Balanced Line Level Outputs. 2 balanced analog outputs via XLR.

Word Clock I/O. BNC. In menu Options – Clock the input can be set to be terminated with 75 Ohms.

MADI I/O coaxial: Standard coaxial MADI ports.

MADI I/O optical: 2 x standard optical MADI ports.

Remote. Mini-DIN. Connector for the optional remote controls with Volume, Store, Dim and Recall functions.

MIDI I/O and AES/EBU I/O. D-sub connector for the included breakout cable with XLR for AES I/O and 5-pin DIN for MIDI I/O.

USB 3.0. USB socket for connection to the computer. USB bus power is not supported. Compatible to USB 2.0.

PCI Express. External PCI Express connector for Molex E-PCIe standard cables.

POWER (switch): Turns the MADIface XT on and off.

Socket for power connection. The locking type jack fits the locking type DC connector on the included power supply. After inserting the connector carefully turn it so that it locks.

The included hi-performance switch mode power supply operates in the range of 100V to 240V AC. It is short-circuit-proof, has an integrated line-filter, is fully regulated against voltage fluctuations, and suppresses mains interference.

Top
TotalMix FX

The MADIface XT includes a powerful digital real-time mixer, the Hammerfall DSP mixer, based on RME’s unique, sample-rate independent TotalMix technology. It allows for practically unlimited mixing and routing operations, with all inputs and playback channels simultaneously, to any hardware outputs.

MADIface XT
Here are some typical applications for TotalMix:

Setting up delay-free submixes (headphone mixes). The MADIface XT allows for up to 99 (!) fully independent stereo submixes. On an analog mixing desk, this would equal 198 (!) Aux sends.

Unlimited routing of inputs and outputs (free utilisation, patchbay functionality).

Distributing signals to several outputs at a time. TotalMix offers state-of-the-art splitter and distributor functions.

Simultaneous playback of different programs using only one stereo output. The ASIO multiclient driver handles several programs at the same time, even identical playback channels. TotalMix provides the means to mix and monitor these on a single stereo output, even when originating on different playback channels.

Mixing of the input signal to the playback signal (complete ASIO Direct Monitoring). RME not only is the pioneer of ADM, but also offers the most complete implementation of the ADM functions.

Integration of external devices. Use TotalMix to insert external effects devices, be it in the playback or in the record path. Depending on the current application, the functionality equals insert or effects send and effects return, for example as used during real-time monitoring when adding some reverb to the vocals.


Every single input channel, playback channel and hardware output features a Peak and RMS level meter, calculated in hardware (hardware output is Peak only). These level displays are very useful to determine the presence and routing destinations of the audio signals.


Top
Tech Specs

Interface for External PCI Express, USB 3.0 and USB 2.0

Sample rates: 32 kHz up to 192 kHz, variable (Sync/word clock)

Analog input gain range: 60 dB

SNR input: 108 dB RMS unweighted, 111 dBA

SNR output: 112 dB RMS unweigthed, 115 dBA

3 virtual MIDI over MADI I/Os, one external MIDI I/O

TotalMix: 4096-channel mixer with 46-bit internal resolution

SteadyClock™: super-stable digital clock, highest jitter suppression

Full stand-alone operation, including MIDI remote control

Comes with DIGICheck, RME's ultimate measurement, analysis and test tool

Please note: MADIface XT is not compatible with RME Rackmount 'RM-19'


Top
Drivers

Windows Vista/7/8 (32 bit & 64 bit, multi-client operation of ASIO and WDM)

Mac OS X (Core Audio, Core MIDI)

Top
Notes on USB 3.0 Operation

The special features and possible problems of using USB 3 are described in more detail in the manual.

Current Compatibility Information:

Fully compatible to Intel's USB 3 implementation, which - on current Windows and Mac computers - is part of the chipset. USB 3 sockets that are connected via an internal cable (not directly soldered onto the motherboard) can cause transmission errors. These are shown in the Settings dialog.
Fully compatible to AMD's USB 3 implementation. USB 3 sockets that are connected via an internal cable (not directly soldered onto the motherboard) can cause transmission errors. These are shown in the Settings dialog.
Fully compatible to Fresco USB 3. This rarely used chip can be found for example on the Sonnet Tango 3.0 PCIe card.
Compatible to NEC / Renesas USB 3. Real-world performance and error-free operation depend on the firmware version, driver version and the PCB layout of the respective extension card/motherboard.
ASMedia - not compatible.
Etron EJ168A - not compatible.
Texas TUSB7340 - not compatible.
Via VL800/805 - not compatible.

 
  Дополнителни Информации:  
 

196 Input / 198 Output channels
2 x MADI I/O optical
1 x MADI I/O coaxial
2 x Analog Mic/Line Preamp Input (XLR/TRS)
4 x Analog Output (Main XLR + Phones)
1 x AES/EBU I/O via breakout cable
1 x MIDI I/O via breakout cable
3 x virtual MIDI I/O via MADI I/O

 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / USB

 
 
     
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  M-Audio   
.
  M-AUDIO M-TRACK 2X2M  
  M-AUDIO M-TRACK 2X2M  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Akai  
.
  Akai MPC Renaissance  
  Akai MPC Renaissance  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Fairlight  
.
  Fairlight SOLO  
  Presonus StudioLive 16.4.2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  PreSonus  
.
  Presonus StudioLive 16.4.2  
  Presonus StudioLive 16.4.2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Traktor Kontrol S5  
  Native Instruments Traktor Kontrol S5  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RME  
.
  RME Fireface UFX  
  RME Fireface UFX  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Apogee  
.
  Apogee One  
  Apogee One  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Denon  
.
  Denon DN-X1700 Digital Technology Mixer  
  Denon DN-X1700 Digital Technology Mixer  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.

 
     
 
 
 
  E-MAILINGПријава  
 
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ?Регистрација  
   
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата USB :  
Akai
Allen&Heath
Antelope
Apogee
Audient
Avid
Behringer
Denon
Focusrite
IK Multimedia
Lexicon
LINE6
M-Audio
Native Instruments
Numark
PreSonus
Prism Sound
RME
Roland
SPL
Universal Audio
ZOOM
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКА Контакт Инфо  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook ПРАТЕТЕ НЕ НА TWITTER  
  SKYPE: artistmacedonia GoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
       
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти
                 
   
     
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / USB
 
  ПРОИЗВОД  
  RME
 
  RME MADIface XT  
 

RME's MADIface XT is the world's first USB3 audio interface - and the world's smallest portable interface that provides access to hundreds of audio channels in such a small package.

ЦЕНА: ЈАВЕТЕ СЕ ЗА НАЈДОБРА ЦЕНА
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
 
 

For highest usability and connectivity the XT can also be used with USB 2.0 (computer I/O limited to 70 channels). Its unique PCI Express port connects to External PCI Express cards as well as adapters to Thunderbolt, providing all the fastest interfacing technologies available for maximum channel count and lowest latency in one unit.

To bring together the most complete I/O set for live or studio usage, two digitally controlled high end mic/line preamps, two balanced line outputs and one stereo phones output are included. Full stand-alone operation with remote control over MADI plus TotalMix FX for unlimited mixing, routing and processing open an endless world of possible applications.

For the most convenient desktop operation RME's Advanced Remote Control can be connected (option).

Top
Features

The RME MADIface XT is capable of transferring digital audio data directly into a computer, from any device equipped with a MADI interface. Analog sources can be connected to a stereo analog input, and 2 stereo analog outputs add full monitoring connectivity. Installation is simple, even for the inexperienced user, thanks to the latest Plug and Play technology. The numerous unique features and well thought-out configuration dialogs put the MADIface XT at the very top of the range of digital audio interfaces.Front Panel

MADIface XT
The front of the MADIface XT has 2 XLR/TRS line and microphone inputs, a stereo line/headphone output, two rotary encoders with push functionality, four menu keys, a graphical colour display, and six status LEDs.

Mic/Line Inputs. The Neutrik combo sockets of the two Mic/Line inputs provide XLR and 6.3 mm / 1/4" TRS connection. They have LEDs for Signal (SIG), Overload (Clip) and phantom power (48V).

Headphone Output. Channels 3/4 feed the headphone output, which also operates as high-quality unbalanced line output.

Display. The display main screen (Global Level Meters) shows the current state of interface mode (PCIe orange, USB 2 yellow, USB 3 blue), the sync state of MADI and AES inputs, and incoming and outgoing MIDI data.

The four keys, the two encoders 1 and 2, the high-resolution and clear colour display, and a well thought-out menu structure enable the user to quickly change and configure the device’s settings completely without a computer. Help notes and clear markers in the display guide the user through all functions. The rotary encoder 1 and 2 set the monitoring volume of the rear and front output directly at the device.Rear Panel

MADIface XT
The rear panel of the MADIface XT has two balanced analog outputs, word clock I/O, MADI coaxial I/O, two MADI optical I/O, USB 3 port (compatible to USB 2), PCI Express connector, MIDI/AES I/O, the power socket and a power switch.

Balanced Line Level Outputs. 2 balanced analog outputs via XLR.

Word Clock I/O. BNC. In menu Options – Clock the input can be set to be terminated with 75 Ohms.

MADI I/O coaxial: Standard coaxial MADI ports.

MADI I/O optical: 2 x standard optical MADI ports.

Remote. Mini-DIN. Connector for the optional remote controls with Volume, Store, Dim and Recall functions.

MIDI I/O and AES/EBU I/O. D-sub connector for the included breakout cable with XLR for AES I/O and 5-pin DIN for MIDI I/O.

USB 3.0. USB socket for connection to the computer. USB bus power is not supported. Compatible to USB 2.0.

PCI Express. External PCI Express connector for Molex E-PCIe standard cables.

POWER (switch): Turns the MADIface XT on and off.

Socket for power connection. The locking type jack fits the locking type DC connector on the included power supply. After inserting the connector carefully turn it so that it locks.

The included hi-performance switch mode power supply operates in the range of 100V to 240V AC. It is short-circuit-proof, has an integrated line-filter, is fully regulated against voltage fluctuations, and suppresses mains interference.

Top
TotalMix FX

The MADIface XT includes a powerful digital real-time mixer, the Hammerfall DSP mixer, based on RME’s unique, sample-rate independent TotalMix technology. It allows for practically unlimited mixing and routing operations, with all inputs and playback channels simultaneously, to any hardware outputs.

MADIface XT
Here are some typical applications for TotalMix:

Setting up delay-free submixes (headphone mixes). The MADIface XT allows for up to 99 (!) fully independent stereo submixes. On an analog mixing desk, this would equal 198 (!) Aux sends.

Unlimited routing of inputs and outputs (free utilisation, patchbay functionality).

Distributing signals to several outputs at a time. TotalMix offers state-of-the-art splitter and distributor functions.

Simultaneous playback of different programs using only one stereo output. The ASIO multiclient driver handles several programs at the same time, even identical playback channels. TotalMix provides the means to mix and monitor these on a single stereo output, even when originating on different playback channels.

Mixing of the input signal to the playback signal (complete ASIO Direct Monitoring). RME not only is the pioneer of ADM, but also offers the most complete implementation of the ADM functions.

Integration of external devices. Use TotalMix to insert external effects devices, be it in the playback or in the record path. Depending on the current application, the functionality equals insert or effects send and effects return, for example as used during real-time monitoring when adding some reverb to the vocals.


Every single input channel, playback channel and hardware output features a Peak and RMS level meter, calculated in hardware (hardware output is Peak only). These level displays are very useful to determine the presence and routing destinations of the audio signals.


Top
Tech Specs

Interface for External PCI Express, USB 3.0 and USB 2.0

Sample rates: 32 kHz up to 192 kHz, variable (Sync/word clock)

Analog input gain range: 60 dB

SNR input: 108 dB RMS unweighted, 111 dBA

SNR output: 112 dB RMS unweigthed, 115 dBA

3 virtual MIDI over MADI I/Os, one external MIDI I/O

TotalMix: 4096-channel mixer with 46-bit internal resolution

SteadyClock™: super-stable digital clock, highest jitter suppression

Full stand-alone operation, including MIDI remote control

Comes with DIGICheck, RME's ultimate measurement, analysis and test tool

Please note: MADIface XT is not compatible with RME Rackmount 'RM-19'


Top
Drivers

Windows Vista/7/8 (32 bit & 64 bit, multi-client operation of ASIO and WDM)

Mac OS X (Core Audio, Core MIDI)

Top
Notes on USB 3.0 Operation

The special features and possible problems of using USB 3 are described in more detail in the manual.

Current Compatibility Information:

Fully compatible to Intel's USB 3 implementation, which - on current Windows and Mac computers - is part of the chipset. USB 3 sockets that are connected via an internal cable (not directly soldered onto the motherboard) can cause transmission errors. These are shown in the Settings dialog.
Fully compatible to AMD's USB 3 implementation. USB 3 sockets that are connected via an internal cable (not directly soldered onto the motherboard) can cause transmission errors. These are shown in the Settings dialog.
Fully compatible to Fresco USB 3. This rarely used chip can be found for example on the Sonnet Tango 3.0 PCIe card.
Compatible to NEC / Renesas USB 3. Real-world performance and error-free operation depend on the firmware version, driver version and the PCB layout of the respective extension card/motherboard.
ASMedia - not compatible.
Etron EJ168A - not compatible.
Texas TUSB7340 - not compatible.
Via VL800/805 - not compatible.

 
  Дополнителни Информации:  
 

196 Input / 198 Output channels
2 x MADI I/O optical
1 x MADI I/O coaxial
2 x Analog Mic/Line Preamp Input (XLR/TRS)
4 x Analog Output (Main XLR + Phones)
1 x AES/EBU I/O via breakout cable
1 x MIDI I/O via breakout cable
3 x virtual MIDI I/O via MADI I/O

 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / USB

 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  PreSonus   
.
  PreSonus AudioBox iTwo Studio  
  PreSonus AudioBox iTwo Studio  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Traktor Audio 2  
  Native Instruments Traktor Audio 2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RME  
.
  RME Fireface UFX  
  Lexicon IO42  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Lexicon  
.
  Lexicon IO42  
  Lexicon IO42  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Audient  
.
  AUDIENT ID4  
  AUDIENT ID4  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Numark  
.
  Numark DJ iO2  
  Numark DJ iO2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Universal Audio  
.
  Universal Audio UAD 2 APOLLO FIREWIRE Interface  
  Universal Audio UAD 2 APOLLO FIREWIRE Interface  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer UMC404HD U-PHORIA  
  Behringer UMC404HD U-PHORIA  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.