1 RME FireFace UC : Artist Sistems d.o.o. Macedonia - Pro audio equipment & musical instruments
   
   
 
БарајБарај
 
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist.com.mk        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
         
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ  
Studio & Recording
  > Микрофони  
  > Софтвер  
  > Звучни и DSP Карти  
  >> USB  
  >> Firewire  
  >> PCI, PCIe, PCMCIA ...  
  >> DSP - Процесорски Карти  
  >> Останати Уреди со Аудио Интерфејси  
  > Контролери  
  > Дигитални ХД Снимачи  
  > Надворешни Ефекти и Процесори (Outboard)  
  > Конвертори  
  > Миксети  
  > Монитори  
  > Студиски Слушалки  
  > Дополнителна Опрема и Аксесоари  
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
  RME
 
  RME FireFace UC Приказ на сите производи од RME  
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / USB
 
 

RME's Fireface UC continues the Fireface legacy, but this time trades in FireWire for USB. Using a newly developed RME Hammerfall core, the Fireface UC is capable of super-low latencies when running multi-channel audio. Two different firmware versions with different transfer methods are used, effectively removing the current restrictions of USB.

ЦЕНА: ЈАВЕТЕ СЕ ЗА НАЈДОБРА ЦЕНА
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
.
 

I/O is plentiful, as the Fireface UC boasts two mic pres, ADAT, and S/PDIF, for a total of 18 input/output channels plus MIDI I/O. Latency is nearly non-existent on both Mac OS X and Windows Vista with the Fireface UC.


RME Fireface UC 24-bit/192kHz USB Audio Interface at a Glance:
18-in/18-out interface
Cross-platform performance
Built on RME's stellar legacy
TotalMix integrated DSP mixer
Analog I/O
Preamps
Digital I/O


Cross-platform performance
The Fireface UC works on both the Windows and Mac operating systems. In fact, the compact Fireface UC has been uncompromisingly optimized for highest performance under either platform. Based on a newly developed RME Hammerfall core the Fireface UC provides revolutionary ultra-low latencies even with multiple channels. It uses two different firmware versions with different transfer methods to remove current restrictions of typical USB audio interfaces. The unit's operating mode Win or Mac can be changed directly at the unit at any time. Under Mac OS the Fireface's MIDI ports are class compliant, the operating system therefore automatically uses the included MIDI driver. Under both Operating Systems the available latencies are incredible. The smallest buffer offered under Windows Vista has 48 samples, under Mac OS X 14 samples. With this RME provides a performance comparable to PCI Express interfaces — under USB 2.0.


Built on RME's stellar legacy
The Fireface UC features all of the proven RME analog and digital circuitry. It is the only device in its class with active jitter suppression, enhanced stand-alone functionality and complete controllability from the front panel, highly flexible I/Os in professional quality, and an unsurpassed 648-channel matrix router — all at sample rates of up to 192kHz.


TotalMix integrated DSP mixer
All inputs and outputs can be freely mixed, routed, and distributed with RME's TotalMix software. Up to 9 totally independent stereo submixes can be set up. Every output channel, and every submix channel can be recorded directly and without external cable loops. TotalMix can be completely MIDI remote controlled. The DSP-based hardware calculates RMS and Peak levels for all channels, without causing any significant CPU load.


Analog I/O
Eight analog inputs and outputs (all balanced, except outputs 7/8) with software controlled reference levels (-10 dBV, +4 dBu, Lo/HiGain), realized discretely in the analog domain, ensure high dynamic range and fidelity. Inputs 5 through 8 on the rear panel feature RME's proven level references, -10 dBV, +4 dBu and Lo Gain can be selected in the settings dialog, equivalent to +2 dBV, +13 dBu and +19 dBu for digital full scale. The same applies to the balanced rear analog outputs 1 to 6. The hi-power phones output offers high volumes even with low-impedance headphones.


Preamps
Preamps are arguably one of the most important links in the signal chain, and the Fireface UC boasts sensational pres. The Fireface UC features 2 balanced microphone inputs with a digitally controlled input stage, individually switchable 48V phantom power, and Neutrik Combo connectors for XLR and TRS. These can also be used as additional line inputs. A pre-amplification of up to 65 dB (adjustable in 1 dB-steps over a range of 55 dB), exceptional EIN (Equivalent Input Noise) performance even at low pre amplification settings, and extremely low THD+N let these preamps surpass many reference devices. All level settings are 100% reproducible and can also be comfortably adjusted by software. Inputs 3 and 4 are flexible universal balanced inputs. They operate exactly like inputs 5 to 8 on the rear and can be adjusted to accept standard studio input levels (+4 dBu, LoGain). The input impedance can be switched from line (10 kOhm) to instrument (470 kOhm), and offers an additional analog input amplification of up to 18 dB in steps of 0.5 dB.


Digital I/O
The inclusion of ADAT I/O provides digital connection to mixers and converters. In combination with an ADI-8 DS/QS or OctaMic II, there are up to 16 analog inputs (respectively 12 @ 96 kHz). The coaxial SPDIF I/O (up to 192 kHz) is fully AES/EBU compatible. SPDIF can also be accessed through the optical I/O. A Word Clock input and output plus two MIDI I/Os (special breakout cable included) complete the list of features and turn the Fireface UC into an entire audio system of the highest quality.RME Fireface UC 24-bit/192kHz USB Audio Interface Features:
18-in/18-out audio interface
Sample rates up to 192 kHz on all I/Os (including 2 ADAT channels with SMUX4)
Input AD: 6 x 1/4" TRS (4 x Line, 2 x Line/Instrument), 2 x XLR/TRS Combo (2 x Mic/Line), all servo-balanced
Output DA: 6 x 1/4" TRS, servo-balanced, DC-coupled signal path. 1 x 1/4" TRS unbalanced
Input Digital: 1 x ADAT optical or SPDIF optical, SPDIF coaxial (AES/EBU compatible)
Output Digital: 1 x ADAT optical or SPDIF optical, SPDIF coaxial (AES/EBU compatible)
MIDI: 2 x MIDI I/O via breakout cable (4 x 5-pin DIN jacks), for 32 channels low-jitter high-speed MIDI
Word clock
Dynamic range AD: 110 dB RMS unweighted, 113 dBA
THD AD: < -100 dB (< 0.001 %)
THD+N AD: < -98 dB (< 0.0012 %)
Crosstalk AD: > 110 dB
Dynamic range DA: 110 dB RMS unweighted, 113 dBA (unmuted)
THD DA: -100 dB (0.001 %)
THD+N DA: -96 dB (0.0015 %)
Crosstalk DA: > 110 dB
Input/Output level for 0 dBFS @ Hi Gain: +19 dBu
Input/Output level for 0 dBFS @ +4 dBu: +13 dBu
Input/Output level for 0 dBFS @ -10 dBV: +2 dBV
Sample rate internally: 32, 44.1, 48, 64, 88.2 kHz, 96 kHz, 128, 176.4, 192 kHz
Sample rate externally: 28 kHz — 200 kHz
Frequency response AD/DA, -0.1 dB: 5 Hz — 20.4 kHz (sf 44.1 kHz)
Frequency response AD/DA, -0.5 dB: 1 Hz — 43.3 kHz (sf 96 kHz)
Frequency response AD/DA, -1 dB: 1 Hz — 80 kHz (sf 192 kHz)
SteadyClock for maximum jitter suppression and clock refresh
TotalMix: 648-channel mixer with 42-bit internal resolution
Driver support, Windows: Windows XP (from SP2), Vista, Vista 64, 7: Full ASIO multi-client operation of WDM and ASIO 2.0. WDM (DirectSound) with stereo and multi-Channel support
Driver Support, Mac: Mac OS X (10.5 or higher) Intel: Core Audio, Core MIDI

 
  Дополнителни Информации:  
 

RME user and well-known guitar wizard Erlend Krauser plays an incredible solo live on stage over a Fireface UC. Setup: Fireface UC, Mac Pro QuadCore 2,8 GHz, software "Main Stage" with Audio Units (Amplitube, Waves GTR, Guitar Rig 4). He played the same setup but with a HDSPe ExpressCard + Multiface II on the James Last tour in April/Mai 2009. The Fireface UC worked with lowest latency and without any failure. 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / USB

 
 
     
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Numark   
.
  Numark DJ iO2  
  Numark DJ iO2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  M-Audio  
.
  M-AUDIO M-TRACK 2X2M  
  M-AUDIO M-TRACK 2X2M  
  ПовеќеПовеќе  
.
  PreSonus  
.
  PreSonus AudioBox Studio Bundle  
  Line6 StageScape M20d  
  ПовеќеПовеќе  
.
  LINE6  
.
  Line6 StageScape M20d  
  Line6 StageScape M20d  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Universal Audio  
.
  UAD 2 APPOLO TWIN MKII DUO  
  UAD 2 APPOLO TWIN MKII DUO  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RME  
.
  RME ADI2 Pro  
  RME ADI2 Pro  
  ПовеќеПовеќе  
.
  PreSonus  
.
  Presonus StudioLive 16.4.2  
  Presonus StudioLive 16.4.2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Audient  
.
  Audient iD22  
  Audient iD22  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.

 
     
 
 
 
  E-MAILINGПријава  
 
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ?Регистрација  
   
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата USB :  
Akai
Allen&Heath
Antelope
Apogee
Audient
Avid
Behringer
Denon
Focusrite
IK Multimedia
Lexicon
LINE6
M-Audio
Native Instruments
Numark
PreSonus
Prism Sound
RME
Roland
SPL
Universal Audio
ZOOM
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКА Контакт Инфо  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook ПРАТЕТЕ НЕ НА TWITTER  
  SKYPE: artistmacedonia GoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
       
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти
                 
   
     
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / USB
 
  ПРОИЗВОД  
  RME
 
  RME FireFace UC  
 

RME's Fireface UC continues the Fireface legacy, but this time trades in FireWire for USB. Using a newly developed RME Hammerfall core, the Fireface UC is capable of super-low latencies when running multi-channel audio. Two different firmware versions with different transfer methods are used, effectively removing the current restrictions of USB.

ЦЕНА: ЈАВЕТЕ СЕ ЗА НАЈДОБРА ЦЕНА
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
 
 

I/O is plentiful, as the Fireface UC boasts two mic pres, ADAT, and S/PDIF, for a total of 18 input/output channels plus MIDI I/O. Latency is nearly non-existent on both Mac OS X and Windows Vista with the Fireface UC.


RME Fireface UC 24-bit/192kHz USB Audio Interface at a Glance:
18-in/18-out interface
Cross-platform performance
Built on RME's stellar legacy
TotalMix integrated DSP mixer
Analog I/O
Preamps
Digital I/O


Cross-platform performance
The Fireface UC works on both the Windows and Mac operating systems. In fact, the compact Fireface UC has been uncompromisingly optimized for highest performance under either platform. Based on a newly developed RME Hammerfall core the Fireface UC provides revolutionary ultra-low latencies even with multiple channels. It uses two different firmware versions with different transfer methods to remove current restrictions of typical USB audio interfaces. The unit's operating mode Win or Mac can be changed directly at the unit at any time. Under Mac OS the Fireface's MIDI ports are class compliant, the operating system therefore automatically uses the included MIDI driver. Under both Operating Systems the available latencies are incredible. The smallest buffer offered under Windows Vista has 48 samples, under Mac OS X 14 samples. With this RME provides a performance comparable to PCI Express interfaces — under USB 2.0.


Built on RME's stellar legacy
The Fireface UC features all of the proven RME analog and digital circuitry. It is the only device in its class with active jitter suppression, enhanced stand-alone functionality and complete controllability from the front panel, highly flexible I/Os in professional quality, and an unsurpassed 648-channel matrix router — all at sample rates of up to 192kHz.


TotalMix integrated DSP mixer
All inputs and outputs can be freely mixed, routed, and distributed with RME's TotalMix software. Up to 9 totally independent stereo submixes can be set up. Every output channel, and every submix channel can be recorded directly and without external cable loops. TotalMix can be completely MIDI remote controlled. The DSP-based hardware calculates RMS and Peak levels for all channels, without causing any significant CPU load.


Analog I/O
Eight analog inputs and outputs (all balanced, except outputs 7/8) with software controlled reference levels (-10 dBV, +4 dBu, Lo/HiGain), realized discretely in the analog domain, ensure high dynamic range and fidelity. Inputs 5 through 8 on the rear panel feature RME's proven level references, -10 dBV, +4 dBu and Lo Gain can be selected in the settings dialog, equivalent to +2 dBV, +13 dBu and +19 dBu for digital full scale. The same applies to the balanced rear analog outputs 1 to 6. The hi-power phones output offers high volumes even with low-impedance headphones.


Preamps
Preamps are arguably one of the most important links in the signal chain, and the Fireface UC boasts sensational pres. The Fireface UC features 2 balanced microphone inputs with a digitally controlled input stage, individually switchable 48V phantom power, and Neutrik Combo connectors for XLR and TRS. These can also be used as additional line inputs. A pre-amplification of up to 65 dB (adjustable in 1 dB-steps over a range of 55 dB), exceptional EIN (Equivalent Input Noise) performance even at low pre amplification settings, and extremely low THD+N let these preamps surpass many reference devices. All level settings are 100% reproducible and can also be comfortably adjusted by software. Inputs 3 and 4 are flexible universal balanced inputs. They operate exactly like inputs 5 to 8 on the rear and can be adjusted to accept standard studio input levels (+4 dBu, LoGain). The input impedance can be switched from line (10 kOhm) to instrument (470 kOhm), and offers an additional analog input amplification of up to 18 dB in steps of 0.5 dB.


Digital I/O
The inclusion of ADAT I/O provides digital connection to mixers and converters. In combination with an ADI-8 DS/QS or OctaMic II, there are up to 16 analog inputs (respectively 12 @ 96 kHz). The coaxial SPDIF I/O (up to 192 kHz) is fully AES/EBU compatible. SPDIF can also be accessed through the optical I/O. A Word Clock input and output plus two MIDI I/Os (special breakout cable included) complete the list of features and turn the Fireface UC into an entire audio system of the highest quality.RME Fireface UC 24-bit/192kHz USB Audio Interface Features:
18-in/18-out audio interface
Sample rates up to 192 kHz on all I/Os (including 2 ADAT channels with SMUX4)
Input AD: 6 x 1/4" TRS (4 x Line, 2 x Line/Instrument), 2 x XLR/TRS Combo (2 x Mic/Line), all servo-balanced
Output DA: 6 x 1/4" TRS, servo-balanced, DC-coupled signal path. 1 x 1/4" TRS unbalanced
Input Digital: 1 x ADAT optical or SPDIF optical, SPDIF coaxial (AES/EBU compatible)
Output Digital: 1 x ADAT optical or SPDIF optical, SPDIF coaxial (AES/EBU compatible)
MIDI: 2 x MIDI I/O via breakout cable (4 x 5-pin DIN jacks), for 32 channels low-jitter high-speed MIDI
Word clock
Dynamic range AD: 110 dB RMS unweighted, 113 dBA
THD AD: < -100 dB (< 0.001 %)
THD+N AD: < -98 dB (< 0.0012 %)
Crosstalk AD: > 110 dB
Dynamic range DA: 110 dB RMS unweighted, 113 dBA (unmuted)
THD DA: -100 dB (0.001 %)
THD+N DA: -96 dB (0.0015 %)
Crosstalk DA: > 110 dB
Input/Output level for 0 dBFS @ Hi Gain: +19 dBu
Input/Output level for 0 dBFS @ +4 dBu: +13 dBu
Input/Output level for 0 dBFS @ -10 dBV: +2 dBV
Sample rate internally: 32, 44.1, 48, 64, 88.2 kHz, 96 kHz, 128, 176.4, 192 kHz
Sample rate externally: 28 kHz — 200 kHz
Frequency response AD/DA, -0.1 dB: 5 Hz — 20.4 kHz (sf 44.1 kHz)
Frequency response AD/DA, -0.5 dB: 1 Hz — 43.3 kHz (sf 96 kHz)
Frequency response AD/DA, -1 dB: 1 Hz — 80 kHz (sf 192 kHz)
SteadyClock for maximum jitter suppression and clock refresh
TotalMix: 648-channel mixer with 42-bit internal resolution
Driver support, Windows: Windows XP (from SP2), Vista, Vista 64, 7: Full ASIO multi-client operation of WDM and ASIO 2.0. WDM (DirectSound) with stereo and multi-Channel support
Driver Support, Mac: Mac OS X (10.5 or higher) Intel: Core Audio, Core MIDI

 
  Дополнителни Информации:  
 

RME user and well-known guitar wizard Erlend Krauser plays an incredible solo live on stage over a Fireface UC. Setup: Fireface UC, Mac Pro QuadCore 2,8 GHz, software "Main Stage" with Audio Units (Amplitube, Waves GTR, Guitar Rig 4). He played the same setup but with a HDSPe ExpressCard + Multiface II on the James Last tour in April/Mai 2009. The Fireface UC worked with lowest latency and without any failure. 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / USB

 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  RME   
.
  RME MADIface Pro  
  RME MADIface Pro  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure X2U XLR-USB Adapter  
  Shure X2U XLR-USB Adapter  
  ПовеќеПовеќе  
.
  LINE6  
.
  Line6 StageScape M20d  
  Universal Audio UAD2 Satellite DSP  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Universal Audio  
.
  Universal Audio UAD2 Satellite DSP  
  Universal Audio UAD2 Satellite DSP  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Roland  
.
  Roland UA-33 Tri Capture  
  Roland UA-33 Tri Capture  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Universal Audio  
.
  Universal Audio UAD 2 APOLLO FIREWIRE Interface  
  Universal Audio UAD 2 APOLLO FIREWIRE Interface  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Apogee  
.
  Apogee One  
  Apogee One  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RME  
.
  RME FireFace UC  
  RME FireFace UC  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.