1 RME FireFace 802 : Artist Sistems d.o.o. Macedonia - Pro audio equipment & musical instruments
   
   
 
БарајБарај
 
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist.com.mk        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
         
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ  
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
  > АРТИСТ ХИТ ЦЕНА  
  > АРТИСТ ПОНУДА  
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
  RME
 
  RME FireFace 802 Приказ на сите производи од RME  
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија ХИТ ЦЕНА / АРТИСТ ХИТ ЦЕНА
 
 

The Fireface 802 renews RME’s reputation built on the legendary Fireface 800. 60 channels of audio, high-end microphone preamps, reference class converters, a complete effects section and operation at up to 192 kHz are the base for many more features

ЦЕНА: ЈАВЕТЕ СЕ ЗА НАЈДОБРА ЦЕНА
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
.
 

Ultra-low latency operation with USB or FireWire, combined with the legendary RME driver stability and maintenance. Active jitter suppression, individually switchable reference levels for all inputs and outputs, full stand-alone functionality, RME’s unique DIGICheck metering and analysis toolbox, and identical operation on Windows PC and Mac.

TotalMix FX, RME’s digital high-end mixer and signal router, driven by two powerful DSPs, with integrated EQ, Dynamics and Reverb-Echo effects at up to 192 kHz, plus a built-in monitoring controller.


The full-blown feature set also includes optional Class Compliant mode and operation with TotalMix FX for iPad, RME’s app to fully control the 802 from the iPad, without any computer. The easy to use app includes metering for all 90 channels plus effects bus, different setup screens, and complete control of all features.

The Fireface 802 is a highly integrated pro audio solution, a full-blown studio, all within a 19” enclosure. An interface designed for users who don’t want to make compromises in sound, stability and ultra-low latency operation, and who long for an unrivaled professional feature set. Once again a milestone interface from RME, including the best of the best and even a bit more.Inputs and Outputs

The Fireface 802 provides 60 channels of audio: 30 input and 30 output channels.

All inputs and outputs can be used at the same time. Up to 12 analog and 18 digital channels can be recorded onto 30 tracks separately.Analog I/O

The Fireface 802 has 12 analog I/Os.

12 Inputs . 8 balanced TRS on the back and 4 XLR inputs with Mic/Instrument preamps on the front.

12 Outputs . On the rear: 8 balanced TRS. On the front: Two hi-power TRS stereo phones outputs provide high volumes even with hi-impedance headphones (playback channels 9/10 and 11/12).

Sound Quality . Like other RME products before the Fireface 802 combines excellent analog circuit design with latest digital conversion technology. All balanced TRS & XLR I/Os as well as the two phones outputs offer outstanding low noise and distortion values. In best RME tradition and product philosophy converters and preamps don’t produce “sound”, they do not add or remove anything from the source signal, just capture it as it is.

Equipped with the latest low latency A/D and D/A converter chips, all I/Os operate at up to 192 kHz and reach 118 dBA dynamic range on playback - even both headphone outputs. Their high power technology delivers high volume no matter if high or low impedance phones are used.

Due to its efficient jitter reduction, RME’s superior SteadyClock guarantees state-of-the-art AD/DA conversion, even when clocking to an external clock source.

Every input and output is individually switchable to these common professional studio levels: -10 dBV, +4 dBu, HiGain (equivalent to +2 dBV, +13 dBu and +19 dBu for digital full scale).

All outputs can be used for ASIO Direct Monitoring (ADM) purposes.


Preamps . for Microphones and Instruments with Low Latency Conversion. The 802 has four high-transparency preamps, also with low latency converters.

Microphone and instrument preamps of the 802 use the classic technology of the OctaMic II, a high-end preamp for supreme sonic demands and critical applications, like the professional recording of classical concerts. The symmetrical preamp design impresses with extremely low distortion, excellent signal to noise ratio and a perfect linear frequency response. A premium solution for transmitting and amplifying any audio input truly unchanged, be it high-level stage or typical studio signals, lower level and high-impedance instruments, or dynamic, condenser and ribbon microphones.

The pot-controlled gain of up to 60 dB, adjustable over a range of 54 dB, is individually set for every preamp on the front of the 802.

The four inputs on the front use balanced XLR/TS combo sockets and operate alternatively as Hi-Z inputs. Directly plug in up to four guitars or other instruments - no other hardware required.

Each channel can be individually switched to 48V phantom power or instrument mode. LEDs for signal, clip, TS operation and activated phantom power provide overview on the unit's status.

The Fireface 802 follows RME's tradition of providing flexible and expandable audio systems. Adding additional preamplifiers or more analog inputs is easily done via the dual ADAT optical I/Os on the rear.Digital I/O

Fireface 802
AES/EBU: The Fireface 802 has one professional AES/EBU I/O operating at up to 192 kHz.

ADAT: Two 8-channel ADAT I/Os allow for a connection of two additional AD/DA converters or the insertion of effects devices and mixing consoles. Both I/Os support sample rates at up to 192 kHz (S/MUX4). Like AES/EBU, these 16 ADAT channels are available simultaneously with the analog channels. Using two external converters like the ADI-8 QS, the 802 will provide 28 analog inputs and outputs, 20 with a sample rate of 96 kHz, and still 16 at 192 kHz.

SPDIF: The second ADAT I/O can be used as optical SPDIF I/O, making the Fireface 802 connections even more flexible.

Word Clock & MIDI: A word clock input and output (BNC) with switchable termination and a MIDI I/O complete the list of connections, turning the Fireface 802 into a professional audio system with universal usability.
USB & FireWire

With the release of the Fireface 800 in 2004 RME stirred up the FireWire audio market, setting the benchmarks and providing a superior solution with a unique feature set. It is no surprise many customers and testers see RME as reference and technology leader for FireWire audio interfaces. In 2009 RME released the Fireface UC, a USB solution which again provided an exceptional performance, previously not available from USB audio interfaces, once more becoming the technology leader.

The secret of success: RME is the only manufacturer not to use a third party USB or FireWire audio technology, but an own, self-developed audio interface core with outstanding performance and uncompromised pro audio features.

Like already known from the Fireface UCX and UFX (and indeed using the same matured driver family) the Fireface 802 combines USB 2.0 and FireWire 400 within one interface.

USB 2.0 . The Fireface 802 has been uncompromisingly optimized for highest performance under Windows and Mac OS. It uses customized firmwares for every operating system. Like Fireface UCX and UFX, the 802 provides revolutionary ultra-low latencies* even with multiple channels, comparable to those of PCI and PCI-Express solutions.

* Minimal latencies are not guaranteed as they depend on the specific computer and application.
FireWire . RME's FireWire core offers exceptional compatibility at highest performance. 10 years of experience with FireWire guarantee optimal and undisturbed operation with any computer having a FireWire port.

 
  Дополнителни Информации:  
 

Connectivity

30 Input / 30 Output channels
12 x Analog I/O
4 x Mic/Instrument Preamp
1 x AES/EBU I/O
2 x ADAT I/O (or 1 x ADAT I/O plus 1 x SPDIF I/O optical)
1 x Word Clock I/O
1 x MIDI I/O
FireWire or USB operation
TotalMix FX
optional: Advanced Remote Control

 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / Firewire

Kатегорија: ХИТ ЦЕНА / АРТИСТ ХИТ ЦЕНА

 
 
     
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Shure   
.
  Shure GLXD24/SM58  
  Shure GLXD24/SM58  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure GLXD24/SM58  
  Shure GLXD24/SM58  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  SHURE SLX24E/BETA 58  
  NUMARK MIXTRACK PLATINUM  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Numark  
.
  NUMARK MIXTRACK PLATINUM  
  NUMARK MIXTRACK PLATINUM  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Kawai  
.
  Kawai KDP-90 Digital Piano  
  Kawai KDP-90 Digital Piano  
  ПовеќеПовеќе  
.
  DigiTech  
.
  Digitech XMS Main Squeeze  
  Digitech XMS Main Squeeze  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Cerwin-Vega  
.
  Cerwin Vega CVA-28  
  Cerwin Vega CVA-28  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure BLX24/B58  
  Shure BLX24/B58  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.

 
     
 
 
 
  E-MAILINGПријава  
 
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ?Регистрација  
   
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата АРТИСТ ХИТ ЦЕНА :  
Akai
Alesis
Allen&Heath
Behringer
Blade
Cerwin-Vega
Denon
Focusrite
Godin
ICON pro-audio
Jay Turser By Washburn
Kawai
Ketron
Kurzweil
Laserworld
LINE6
MARANTZ Professional
Mike Balter
Moog
Native Instruments
Novation
Numark
Orange
Peavey
PreSonus
RME
RODE
Shure
STANDORF DIGITAL PIANO
T.C. Electronic
TC Helicon
Thomastik Infeld
TOKAI
Washburn
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКА Контакт Инфо  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook ПРАТЕТЕ НЕ НА TWITTER  
  SKYPE: artistmacedonia GoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
       
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти
                 
   
     
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија ХИТ ЦЕНА / АРТИСТ ХИТ ЦЕНА
 
  ПРОИЗВОД  
  RME
 
  RME FireFace 802  
 

The Fireface 802 renews RME’s reputation built on the legendary Fireface 800. 60 channels of audio, high-end microphone preamps, reference class converters, a complete effects section and operation at up to 192 kHz are the base for many more features

ЦЕНА: ЈАВЕТЕ СЕ ЗА НАЈДОБРА ЦЕНА
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
 
 

Ultra-low latency operation with USB or FireWire, combined with the legendary RME driver stability and maintenance. Active jitter suppression, individually switchable reference levels for all inputs and outputs, full stand-alone functionality, RME’s unique DIGICheck metering and analysis toolbox, and identical operation on Windows PC and Mac.

TotalMix FX, RME’s digital high-end mixer and signal router, driven by two powerful DSPs, with integrated EQ, Dynamics and Reverb-Echo effects at up to 192 kHz, plus a built-in monitoring controller.


The full-blown feature set also includes optional Class Compliant mode and operation with TotalMix FX for iPad, RME’s app to fully control the 802 from the iPad, without any computer. The easy to use app includes metering for all 90 channels plus effects bus, different setup screens, and complete control of all features.

The Fireface 802 is a highly integrated pro audio solution, a full-blown studio, all within a 19” enclosure. An interface designed for users who don’t want to make compromises in sound, stability and ultra-low latency operation, and who long for an unrivaled professional feature set. Once again a milestone interface from RME, including the best of the best and even a bit more.Inputs and Outputs

The Fireface 802 provides 60 channels of audio: 30 input and 30 output channels.

All inputs and outputs can be used at the same time. Up to 12 analog and 18 digital channels can be recorded onto 30 tracks separately.Analog I/O

The Fireface 802 has 12 analog I/Os.

12 Inputs . 8 balanced TRS on the back and 4 XLR inputs with Mic/Instrument preamps on the front.

12 Outputs . On the rear: 8 balanced TRS. On the front: Two hi-power TRS stereo phones outputs provide high volumes even with hi-impedance headphones (playback channels 9/10 and 11/12).

Sound Quality . Like other RME products before the Fireface 802 combines excellent analog circuit design with latest digital conversion technology. All balanced TRS & XLR I/Os as well as the two phones outputs offer outstanding low noise and distortion values. In best RME tradition and product philosophy converters and preamps don’t produce “sound”, they do not add or remove anything from the source signal, just capture it as it is.

Equipped with the latest low latency A/D and D/A converter chips, all I/Os operate at up to 192 kHz and reach 118 dBA dynamic range on playback - even both headphone outputs. Their high power technology delivers high volume no matter if high or low impedance phones are used.

Due to its efficient jitter reduction, RME’s superior SteadyClock guarantees state-of-the-art AD/DA conversion, even when clocking to an external clock source.

Every input and output is individually switchable to these common professional studio levels: -10 dBV, +4 dBu, HiGain (equivalent to +2 dBV, +13 dBu and +19 dBu for digital full scale).

All outputs can be used for ASIO Direct Monitoring (ADM) purposes.


Preamps . for Microphones and Instruments with Low Latency Conversion. The 802 has four high-transparency preamps, also with low latency converters.

Microphone and instrument preamps of the 802 use the classic technology of the OctaMic II, a high-end preamp for supreme sonic demands and critical applications, like the professional recording of classical concerts. The symmetrical preamp design impresses with extremely low distortion, excellent signal to noise ratio and a perfect linear frequency response. A premium solution for transmitting and amplifying any audio input truly unchanged, be it high-level stage or typical studio signals, lower level and high-impedance instruments, or dynamic, condenser and ribbon microphones.

The pot-controlled gain of up to 60 dB, adjustable over a range of 54 dB, is individually set for every preamp on the front of the 802.

The four inputs on the front use balanced XLR/TS combo sockets and operate alternatively as Hi-Z inputs. Directly plug in up to four guitars or other instruments - no other hardware required.

Each channel can be individually switched to 48V phantom power or instrument mode. LEDs for signal, clip, TS operation and activated phantom power provide overview on the unit's status.

The Fireface 802 follows RME's tradition of providing flexible and expandable audio systems. Adding additional preamplifiers or more analog inputs is easily done via the dual ADAT optical I/Os on the rear.Digital I/O

Fireface 802
AES/EBU: The Fireface 802 has one professional AES/EBU I/O operating at up to 192 kHz.

ADAT: Two 8-channel ADAT I/Os allow for a connection of two additional AD/DA converters or the insertion of effects devices and mixing consoles. Both I/Os support sample rates at up to 192 kHz (S/MUX4). Like AES/EBU, these 16 ADAT channels are available simultaneously with the analog channels. Using two external converters like the ADI-8 QS, the 802 will provide 28 analog inputs and outputs, 20 with a sample rate of 96 kHz, and still 16 at 192 kHz.

SPDIF: The second ADAT I/O can be used as optical SPDIF I/O, making the Fireface 802 connections even more flexible.

Word Clock & MIDI: A word clock input and output (BNC) with switchable termination and a MIDI I/O complete the list of connections, turning the Fireface 802 into a professional audio system with universal usability.
USB & FireWire

With the release of the Fireface 800 in 2004 RME stirred up the FireWire audio market, setting the benchmarks and providing a superior solution with a unique feature set. It is no surprise many customers and testers see RME as reference and technology leader for FireWire audio interfaces. In 2009 RME released the Fireface UC, a USB solution which again provided an exceptional performance, previously not available from USB audio interfaces, once more becoming the technology leader.

The secret of success: RME is the only manufacturer not to use a third party USB or FireWire audio technology, but an own, self-developed audio interface core with outstanding performance and uncompromised pro audio features.

Like already known from the Fireface UCX and UFX (and indeed using the same matured driver family) the Fireface 802 combines USB 2.0 and FireWire 400 within one interface.

USB 2.0 . The Fireface 802 has been uncompromisingly optimized for highest performance under Windows and Mac OS. It uses customized firmwares for every operating system. Like Fireface UCX and UFX, the 802 provides revolutionary ultra-low latencies* even with multiple channels, comparable to those of PCI and PCI-Express solutions.

* Minimal latencies are not guaranteed as they depend on the specific computer and application.
FireWire . RME's FireWire core offers exceptional compatibility at highest performance. 10 years of experience with FireWire guarantee optimal and undisturbed operation with any computer having a FireWire port.

 
  Дополнителни Информации:  
 

Connectivity

30 Input / 30 Output channels
12 x Analog I/O
4 x Mic/Instrument Preamp
1 x AES/EBU I/O
2 x ADAT I/O (or 1 x ADAT I/O plus 1 x SPDIF I/O optical)
1 x Word Clock I/O
1 x MIDI I/O
FireWire or USB operation
TotalMix FX
optional: Advanced Remote Control

 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Studio & Recording / Звучни и DSP Карти / Firewire

Kатегорија: ХИТ ЦЕНА / АРТИСТ ХИТ ЦЕНА

 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  T.C. Electronic   
.
  TC ELECTRONIC RUSH BOOSTER  
  TC ELECTRONIC RUSH BOOSTER  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC ELECTRONIC FORCEFIELD COMPRESSOR  
  TC ELECTRONIC FORCEFIELD COMPRESSOR  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Numark  
.
  NUMARK PT01 TOURING  
  ELECTRO HARMONIX FREEZE SOUND RETAINER  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Electro-Harmonix  
.
  ELECTRO HARMONIX FREEZE SOUND RETAINER  
  ELECTRO HARMONIX FREEZE SOUND RETAINER  
  ПовеќеПовеќе  
.
  TC Helicon  
.
  TC Helicon VoiceTone R1  
  TC Helicon VoiceTone R1  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC Electronic AEON  
  TC Electronic AEON  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure BLX24/PG58  
  Shure BLX24/PG58  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Jay Turser By Washburn  
.
  Jay Turser JT220D  
  Jay Turser JT220D  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.